Під головуванням першого заступника голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича 07.06.2018 року проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглянуто  питання щодо ремонту та належного утримання джерел протипожежного водопостачання на території району. Підводячи підсумки засідання комісії, Урбанським Б.П. було відмічено  важливість підтримання в постійній готовності об’єктів протипожежного водопостачання, забезпечення під'їзду з твердим покриттям до пожежних гідрантів і водойм в кожному населеному пункті для забору води пожежними автомобілями незалежно від пори року. Адже від справності і доступності протипожежного водопостачання залежить якість ліквідації та мінімізації наслідків пожеж та загорянь.

Також розглянуто питання щодо забезпечення стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів сільськогосподарського призначення в період підготовки та збирання врожаю зернових культур та заготівлі грубих кормів. Наголошено на недопущенні спалювання стерні та післяжнивних залишків на полях та обладнанні сільськогосподарської техніки, задіяної для збирання врожаю, засобами пожежогасіння згідно з вимогами нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки.

Управління економіки Немирівської  районної державної адміністрації