Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників легкої промисловості. Легка промисловість – одна з найважливіших галузей народного господарства, яка робить значний внесок у розбудову економіки нашої держави.

Нині в непростих умовах розвитку української економіки провідні підприємства легкої промисловості постійно вдосконалюють технологію виробництва, розширюють асортимент і підвищують конкурентоспроможність своєї продукції, роблять вагомий внесок у матеріально-технічне забезпечення Збройних Сил України.

Висловлюємо щиру подяку всім працівникам галузі за сумлінну працю та гідний внесок у розвиток економічного потенціалу України. В цей святковий день особливу шану і повагу висловлюємо ветеранам, усе життя яких пов’язане з галуззю.

Бажаємо Всім вам і вашим родинам здоров`я, життєвої наснаги, достатку та впевненості у кращому майбутньому!

З повагою

Голова районної                                                        Голова районної ради

державної адміністрації                                             С.В. Укринський

Ю.М. Погорелюк