«Проведенню закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти завжди приділялась особлива увага як з боку громадськості, так і з боку контролюючих органів, оскільки у цій сфері завжди існує ризик спокуси привласнення державних коштів під час здійснення закупівель» - такими словами було розпочато чергову нараду по «Прозорро» головою райдержадміністрації Юрієм Миколайовичем Погорелюком. Він в черговий раз сказав про те, що важливо мати індивідуальний підхід до кожної електронної заявки (закупівлі) та особливу увагу приділяти розгляду додаткових угод (якщо такі мають місце), які згідно Розпорядження голови райдержадміністрації повинні бути погоджені головним розпорядником бюджетних коштів.

У нараді брали участь перший заступник голови райдержадміністрації Б. П. Урбанський, начальник фінансового управління райдержадміністрації В. М. Яремко, начальник управління економіки райдержадміністрації О. М. Яхно, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації В. М. Мазур, головний бухгалтер Немирівської центральної районної лікарні О. О. Букштейн, головний спеціаліст відділу освіти Г. В. Тиличкун, керівник КЗ ЦМТС ДЗО Н. Р. Охріменко, бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Центр ПМСД Немирівської районної ради» Ю. М. Донець та головний спеціаліст відділу прогнозування та аналізу доходів райдержадміністрації О. П. Соколовська.

В. М. Мазур, О. О. Букштейн, Ю. М. Донець та Г. В. Тиличкун звітували по актуальних та здійснених закупівлях за період з 01 червня по 07 червня 2018 року.  Так, відділом культури та туризму було закуплено 33 пари взуття для танцювального колективу на суму 27 000,00 грн. – без економії. Немирівської ЦРЛ закуплено лабораторні реактиви 916 одиниць на суму 9843,20 грн., економія склала 156,80 грн., в актуальних закупівлях залишаються лікарські засоби на планову суму 210 000,00 грн. та повторно виставлено імуноглобулін антирабічний (людський) на суму 44 500,00 грн. Відділ освіти розглядає пропозиції по закупівлі фарби для шкіл району 126 шт. по 2,8 кг. на суму 15 000,00 грн. Центром ПМСД виставлено для закупівлі глюкометр для вимірювання глюкози в крові в комплекті на суму 3 300,00 грн., отоофтальмоскоп портативний на суму 4 500,00 грн., тонометр механічний з набором манжет для дорослих і дітей, стетофонендоскоп на суму 4 550,00 грн. та медичні електроні дитячі ваги, ростомір підлоговий з механічною вагою на суму 9 780,00 грн.

Підсумовуючи нараду, Юрій Миколайович наголосив на тому, що кожний повинен відповідально відноситись до своїх обов’язків та добросовісно працювати у створеній робочій групі.