Відповідно до розпорядженням голови обласної Ради від 26 лютого     2018 року № 56 «Про п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» 04 червня 2018 року відбулося засідання Конкурсної ради XV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Рішенням Конкурсної ради (протокол від 04.06.2018 № 2) визнано переможцями 355 проектів, фінансування яких буде здійснено з обласного бюджету та фонду охорони навколишнього природного середовища спеціального фонду обласного бюджету, сформованого за рахунок надходження екологічного податку.

Згідно із рішенням Конкурсної ради по Немирівському району переможцями визнано наступні проекти:

Назва сільської ради

Назва проекту

Виділено коштів з фонду конкурсу (тис. грн.)

1.

Новоселівська рада

Подбаємо про культуру - відродимо село.

90,0

2.

Сокілецька сільська рада

Відновлення та створення туристичних маршрутів з облаштуванням місць відпочинку (кемпінг) на території Немирівського району по напрямкам - активний, екстремальний, пригодницький; культурно-пізнавальний; екологічний (зелений) туризм (за класифікацією Всесвітньої туристичної організації), Продовження реалізації розпочатого проекту.

3.

Рачківська сільська рада

За чисте довкілля.

4.

Воробіївська сільська рада

Впровадження роздільного збирання ТПВ - шлях до покращення санітарного і екологічного стану села.

90,0

5.

Кудлаївська сільська рада

Чисте довкілля - здорове майбутнє!

6.

Брацлавська ОТГ

Щасливі діти - успішна об'єднана громада!

7.

Брацлавська ОТГ

Модернізація мережі вуличного освітлення в смт Брацлав по вулиці Незалежності.

8.

Ковалівська ОТГ

Спортивний майданчик-запорука здоров'я Ковалівської сільської ради.

9.

Немирівська ОТГ

Модернізація вуличного освітлення по вул. Соборна в м. Немирів.

10.

Райгородська ОТГ

Чисте село - гармонія людини і природи.

87,4

11.

Райгородська ОТГ

Спорт – здоров’я громади, а отже іі успішне майбутнє.

54,0

12.

Райгородська ОТГ

Привчання до спорту з дитинства – фундамент цінностей на майбутнє.

13.

Ситковецька ОТГ

Здорові діти – майбутнє України. Розвиток спортивної інфраструктури у Ситковецькій селищній громаді.

Бажаємо успіхів у впровадженні проектів!

Управління економіки райдержадміністрації