З 1 квітня 2018 року стартувала  національна кампанія «Обери свого лікаря», тобто початок укладання угод (заповнення декларації) з обраним лікарем загальної практики-сімейним лікарем, лікарем-педіатром, лікарем- терапевтом. Кожному жителю Немирівського району необхідно обрати свого лікаря та підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. Обирати лікаря можна у будь-якому закладі первинної медичної допомоги, незалежно від місця проживання або реєстрації.

Головний лікар КП "Немирівський районний центр медико-санітарної допомоги" Василь Божко  поінформував, що протягом одного робочого дня укладається понад 250 угод, на даний час укладено більше 10 тис. договорів.
    На даний час комунальною установою  "Немирівським РЦ ПМСД" проведена реєстрація у загальноукраїнській електронній системі Еhealth через систему helsi. Цією системою перевірено та підтверджено відповідність ліцензійних умов на медичну практику зазначеного закладу охорони здоров’я. Усі лікарі загальної практики-сімейні лікарі, лікарі-педіатри, лікарі - терапевти  так само зареєструвалися в системі Еhealth.
     Для укладання угоди з лікарем необхідно здійснити чотири основних кроки.
КРОК 1: Обрання лікаря. Для цього необхідно відвідати заклад первинної медико-санітарної допомоги та отримати відомості про лікарів первинного рівня Немирівьского району. За більш детальною інформацією щодо укладання угод (заповнення декларації), можна звернутись безпосередньо до лікаря загальної практики-сімейного лікаря, лікаря-педіатра, лікаря-терапевта або керівництва КП « Немирівська РЦ ПМСД»
КРОК 2: Із паспортом, ідентифікаційним кодом і мобільним телефоном, а якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14 років – то й зі свідоцтвом про народження дитини, звернутися до реєстратури обраного закладу охорони здоров’я та повідомити про бажання підписати декларацію.
КРОК 3: Лікар, якого Ви обрали, введе Ваші  дані в електронну систему та роздруковує декларацію. А потім підписуються два примірники роздрукованої декларації - один залишається в закладі, інший вручається громадянину.
КРОК 4: Лікар підтверджує декларацію електронним підписом і відправляє в електронну систему, після чого людина, яка підписала декларацію, знаходиться в електронній системі охорони здоров’я і з липня 2018 року Національна служба здоров’я України направлятиме кошти із загальних податків до медичного закладу і лікарю, із яким підписана декларація.

Просимо усіх активніше долучатись до підписання договорів зі своїм  сімейним лікарем.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю