Рада голів адміністрації у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформую про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом "Регіональний економічний розвиток".

Термін стажування у США: з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року.Анкети  на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 червня 2018 року.Для участі у Програмі стажування запрошуються:

• Торгові асоціації, професійні асоціації, асоціації молодих професіоналів, асоціації малого і середнього бізнесу, підприємців;
  • Представники міських, регіональних і урядових організацій, сфокусованих на економічному розвитку регіону, міста, району;
  • Представники університетів/технікумів, які готують студентів для роботи н місцевому ринку праці;
  • Представники етнічних асоціацій та асоціацій національних меншин, правозахисних організацій.

Вимоги до кандидатів:

• Досвід керівної роботи у сфері малого і середнього бізнесу;
  • Посада зі значним рівнем відповідальності;
  • Знання англійської мови необов'язкове.

Документи на конкурс:

• Анкета з фотографією заповнена російською та англійською мовами;
  • Копія першої сторінки закордонного паспорта (з анкетними даними);
  • Лист рекомендація (російською та англійською мовами).

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог до участі тощо спрямувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

тел. +38 044 521 5222

Мобільний: +38 063 298 8267