13 червня відбулося чергове  планове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Немирівській районній державній адміністрації.

За поданням управління соціального захисту населення комісією розглядались питання щодо призначення соціальної виплати внутрішньо переміщеним особам, яка призначається відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам  для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» та від 08.06.2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам»  - 5 заяв громадян з числа ВПО, які проживають на території Немирівського району.

Розглянувши та обговоривши питання порядку денного комісія прийняла рішення: усі заяви задовольнити.

За поданням Тульчинського об’єднаного  управління Пенсійного фонду України у Вінницькій обл. на розгляд комісії було винесено питання щодо призначення (відновлення) внутрішньо переміщеним особам виплати пенсії (щомісячного довічного грошового утримання)  чотирьом громадянам.       Членами комісії було прийнято рішення про призначення (відновлення) пенсії трьом особам з числа  внутрішньо переміщених громадян на підставі актів обстеження, якими підтверджено місце їх фактичного проживання на території району.

1 громадянину зупинено усі види соціальних виплат, в зв’язку з тим що дана особа фактично  не проживає за вказаною адресою в Немирівському районі згідно акту обстеження соціально-побутових умов сім’ї.