Знайомимо випускників ліцею із сучасним ринком праці

Нещодавно для випускників ДЗ «Немирівський професійний ліцей» фахівцями Немирівської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості проведено тренінг «Особливості зайнятості молоді». Метою заходу було ознайомлення майбутніх фахівців із потребами ринку праці, інформування про послуги служби зайнятості у підборі роботи, надання допомоги в підготовці до співбесіди з роботодавцем, складання резюме.

Фахівці служби зайнятості надали випускникам ліцею інформацію щодо методів пошуку роботи, використання джерел інформації про вакансії, поради для самостійного пошуку роботи, формування ефективного резюме. Юнакам та дівчатам також презентували Інтернет-платформу Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри з можливістю отримання усіма бажаючими послуг у дистанційному режимі.Сподіваємось, надана інформація допоможе майбутнім фахівцям знайти себе на сучасному ринку праці та самореалізуватися у професійному житті. В заході взяли участь 50 випускників професійного ліцею.

Немирівська філія Вінницького обласного центру зайнятості.