У приміщенні районної державної адміністрації та районної ради відбулось вручення ордена «Бойовий волонтер України» , який отримав приватний підприємець Глиняний  Сергій Віктрорович. Наказ командира військової частини А1619  про нагородження  зачитав представник військової частини А1619 прапорщик Дмитришин А.І.

Присутніми були голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк, голова районної ради Сергій Укринський, які привітали Сергія Глиняного з отриманою нагородою.

Заступник  військового комісара Немирівського району Медюк І.М., також висловив свої привітання, подякував Глиняному С.В. за безкоштовний ремонт автомобіля, та Немирівській райдержадміністрації за виділений автомобіль, для виконання планового завдання по призову на строкову військову службу.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації