В районній державній адміністрації   2  липня 2018  року   під  керівництвом  заступника голови районної  державної  адміністрації  П.В. Бугакова відбулась  робоча  нарада з  питань  надання  пільг  на  проїзд  усіма  видами  транспорту  загального  користування  на  міських та приміських    маршрутах  Немирівського  району.

Мета  наради – привернення  уваги  об’єднаних  територіальних  громад до  питань вчасного  фінансування  коштів  за  надання  пільг  на  проїзд  та  якості  нинішнього  стану  автомобільних  доріг.

Участь у нараді взяли: директор ПрАТ «Немирівське АТП 10510»  М.Г. Рудь., заступник  директора  ПрАТ «Немирівське АТП 10510» О.М. Соушко., начальник фінансового  управління райдержадміністрації  В.М. Яремко., начальник управління  соціального захисту населення райдержадміністрації    В.Г. Чубенко., начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення   О.А. Кудрань.

Управління  соціального захисту населення райдержадміністрації