Шановні працівники поліції!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!

Саме ви – правоохоронці покликані завжди стояти на захисті прав та свобод, прикладати максимум зусиль для того, щоб буква закону держави, завжди втілювалась у повсякденному житті наших громадян.

Ви пов’язали своє життя з ризикованою та важливою справою – протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

Завдяки відповідальному ставленню, вмінню долати труднощі, ви поступово і впевнено, не словом, а ділом втілюєте основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати.

Вітаємо всіх вас в цей святковий день, щиро бажаємо вам успіхів та плідної праці на благо народу України. Нехай це свято надасть вам натхнення, професійних досягнень в ім’я збереження миру та процвітання нашої незалежної Держави.

Сердечно бажаємо вам миру, міцного здоров’я, благополуччя та професійних успіхів!

Голова районної державної                                                   Голова районної ради

адміністрації

Ю.М. Погорелюк                                                                  С.В. Укринський