Сьогодні 4 липня згідно з Указом Президента України від 04 квітня 2018 року № 97/2018 в Україні установлено  свято — День Національної поліції України, яке відзначається щорічно 4 липня.

Цього дня в районному відділі національної поліції відбулись урочисті заходи  з нагоди професійного свята. Відкрив свято начальник Немирівського відділу поліції О.В. Король, який   привітав колег з професійним святом днем Національної поліції України.

В урочистих заходах взяли  участь голова районної державної адміністрації Ю.М. Погорелюк та  голова районної ради С.В. Укринський.

Вітаючи захисників правопорядку із святом Юрій Погорелюк зокрема зазначив:  "Захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які виконуєте ви, щоб у нашій країні панували мир та спокій. Не шкодуючи сил і здоров'я, ризикуючи власним життям заради життя інших, ви за будь-яких обставин виконуєте свій професійний обов'язок. Грунтуючись на принципах справедливості, честі і совісті, Національна поліція України започатковує нові стандарти служіння суспільству".

Посадовці побажали всім присутнім миру та злагоди, міцного здоров'я, невичерпних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!

За сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, самовіддану працю в Національній поліції України та з нагоди Дня Національної поліції України почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено кращих працівників Немирівського відділу поліції.

На завершення працівники районного Будинку культури музичними номерами привітали працівників поліції.

Відділ інформації та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації