Сім'я є середовищем для фізичного, духовного, інтелектуального, культурного, соціального розвитку дитини, її матеріального забезпечення і несе відповідальність за створення належних умов для цього.

Здійснення батьками своїх прав та виконання обов'язків мають ґрунтуватися на повазі до прав дитини та її людської гідності.  Батьківські права не можуть здійснюватися всупереч інтересам дитини.

4 липня 2018 року  відбулося  чергове  засідання  комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації під керівництвом    заступника  голови районної державної адміністрації Бугакова П.В., на якому начальник служби у справах дітей Кіцула Л.І. звітувала про проведену роботу щодо доцільності повернення дітей з державного закладу в сім’ю  батьків  із  с.Бугаків  та с.Мар’янівки.

Рішенням Комісії зобов’язано батьків   створити  належні умови  для проживання, виховання та  навчання малолітніх дітей.  Головам  сільських  рад рекомендовано  здійснювати   постійний   контроль за умовами проживання, утримання дітей в цих  сім’ях. Прийнято відповідні рішення та надано рекомендації щодо врегулювання складних життєвих ситуацій.

Прийнято рішення щодо участі батька у вихованні дітей, що проживають  з матір’ю.

Підводячи підсумки,  заступник  голови районної державної адміністрації   Бугаков П.В. зазначив: «Предметом основної турботи та основним обов’язком батьків є забезпечення інтересів своїх дітей. Однак не всі батьки це розуміють і не всі батьки готові виконувати свої обов’язки. Саме від того, як працюють служби, відділи, які вирішують долі дітей, а також  голови сільських, селищних рад залежить рівень захищеності кожної дитини, що проживає в районі, тому прийняті нами рішення повинні відповідати інтересам саме дітей».

Кожен батько, матір повинні любити своїх дітей та робити все для того, щоб  дитина відчувала себе щасливою.

Служба у справах дітей райдержадміністрації