5 липня 2018 року відбулося засідання колегії Немирівської районної державної адміністрації в якій взяли участь голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк, заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков заступник голови Немирівської районної ради Михайло Мовчан, , керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Кондратюк, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб міністерств  та відомств України, голови постійних комісій районної ради, керівники установ та організацій району, голови об'єднаних територіальних громад району, сільські голови.

Перед тим, як розпочати  роботу колегії,  голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк приставив присутнім прокурора Немирівської місцевої прокуратури О.В. Гордона.

Про стан виконання бюджету за І півріччя 2018 року та завдання щодо забезпечення його виконання доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації В.М. Яремко.

Головний лікар Немирівської районної лікарні П.В.Ткачук та головний лікар Центру ПМСД В.Б.Божко проінформували про стан реформування первинної медичної допомоги у  Немирівському районі станом на 1 липня 2018 року, та надання онкологічної та протитуберкульозної  допомоги населенню районну. Також вони наголосили, що основним завданням наразі є підписання декларацій.

Начальник управління економіки  райдержадміністрації О.М. Яхно доповів про стан готовності підприємств, організацій житлово-комунального господарств, паливно – енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018 – 2019 років.

Про порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду пільговим категоріям громадян доповів начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації В.Г. Чубенко.

Завідувач сектора контролю загального відділу апарату райдержадміністрації О.П. Овчарук доповів про стан виконавської дисципліни у районній державній адміністрації щодо виконання актів Президента України, постанов Верховної Ради України, КМУ, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій у І півріччі 2018 року.

З  усіх питань,що виносились на розгляд колегії прийнять відповідні рішення.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації