У приміщенні  Немирiвської райспоживспілки  5 липня заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков, начальник  управління економіки райдержадміністрації Олександр  Яхно, начальник відділу виконавчого апарату районної ради Валерій Тригуб, Немирівський міський голова Віктор Качур, заступник міського голови з гуманітарних питань Іван Дзюбак урочисто привітали усіх присутніх у залі з Міжнародним днем кооператива, який відзначається 7 липня.

Заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков звернувся до усіх працівників зі слова привітань: «Щиро вітаю вас, з професійним святом, із Міжнародним днем кооператива! Хай завжди зігріває вас тепло людської вдячності. Хай вам вистачає терпіння і сил, щирої віри й життєдайної надії. Зичу вам здоров’я, добробуту, щастя вам і вашим родинам ».

Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради було нагороджено кращих працівників Немирівської райспоживспілки.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації