Шановні працівники галузі!

Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем кооператива!

Кооперативний рух, який зародився понад двісті років тому, охоплює сьогодні більше мільйону громадян України Він сприяє розвитку підприємницької діяльності, створенню додаткових робочих місць, вирішенню низки соціальних проблем жителів нашого краю.

Завдяки спільному господарюванню та взаємодопомозі широкі верстви населення мають реальну можливість реалізувати підприємницьку ініціативу та поліпшувати свій добробут.

Саме від вас залежить задоволення потреб населення в товарах та послугах, якості їх надання. Впевнені, що створений і примножений вашими зусиллями кооперативний сектор й надалі сприятиме розвитку багатоукладності національної економіки, її сталому зростанню та підвищенню добробуту жителів районну.

Бажаємо вам міцного здоров‘я, щастя, радості та сімейного благополуччя!

Голова районної державної                                                   Голова районої ради

адміністрації

Ю.М. Погорелюк                                                                        С.В. Укринський