06.07.2018 року в Немирівській райдержадміністрації  відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення. В засіданні робочої групи взяв участь голова районної державної адміністрації Погорелюка Ю. М., заступник голови Немирівської районної державної адміністрації Бугаков П.В., та  заступник начальника управління  держпраці у Вінницькій області Ковальчук Ю. П.

На нараді розглянули питання заборгованості перед Тульчинським об`єднаним управлінням Пенсійного фонду України з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, а також новації та методи проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо переваг отримання легальної заробітної плати, зарахування страхового стажу найманим працівникам та фізичним особам – підприємцям.