11.07.2018р. відбулося чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації, з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та житлових  субсидій.

Комісією розглянуто 7 заяв громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, 9 заяв на призначення   субсидії на житлово-комунальні послуги, 5 заяв на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Вивчивши наявну інформацію та провівши обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників комісія прийняла рішення про  надання  житлової субсидії,  так як  держава  є гарантом соціального захисту всіх категорій населення,  які   перебувають в скрутному матеріальному становищі.