11 липня 2018року при Немирівській районній державній адміністрації відбулося чергове засідання міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.
Засідання відбулося під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Бугакова П.В. за участю працівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На порядку денному розглянули питання про невиконання батьками батьківських обов’язків, обговорили проблемні питання сімей, попередили батьків про відповідальність за життя, здоров’я дітей, неналежне виконання батьківських обов’язків. За підсумками засідання прийнято рішення про здійснення соціального супроводу сімей, основна мета якого полягає у сприянні вирішенні складних життєвих обставин, у яких перебувають сім’ї.

Районний центр соціальний служб
для сім’ї, дітей та молоді