На виконання Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року, затвердженої рішенням Вінницької обласної Ради від 20.12.2016 р. № 226 16.07.2018 року в районному будинку культури в малому залі відбудеться семінар на тему «Молодь на шляху до подружнього життя» для молоді району за участю представників Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та громадської організації «Філософія Серця».

Метою семінару є підготовка молоді до сімейного життя, підвищення престижу сім’ї, ролі батька і матері в сімейних стосунках, отримання навиків захисту від проблем, які можуть стати в майбутньому причиною руйнації родини.

Основні завдання семінару:

• познайомити молодь зі знаннями щодо функції сім’ї, особливостями правових сімейних взаємовідносин;
  • познайомити молодь з гендерними стереотипами, їх наслідками;
  • провести тренінгові заняття з використанням різноманітних вправ, які спрямовані на набуття нових умінь і навичок з питань підготовки молоді до сімейного життя.

.

Відділ сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації