З метою недопущення виникнення порушень законів, спрямованих на захист прав, свобод та законних інтересів неповнолітніх у т. ч. дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, службою у справах дітей райдержадміністрації 31 липня 2018 року організовано та проведено засідання координаційної ради у справах дітей при Немирівській районній державній адміністрації.

На засіданні розглядались питання стану злочинності, профілактики негативних явищ, таких як вживання алкогольних, тютюнових та наркотичних засобів неповнолітніми особами. Як  повідомила Рибак Тетяна Ігорівна - інспектор сектору превенції Немирівського відділення поліції Головного управління поліції у Вінницькій області, протягом другого  кварталу 2018 року рівень злочинності серед неповнолітніх суттєво зменшився. На профілактичному обліку, за скоєння злочинів  в Немирівському ВП ГУНП, станом на 31.07.2018 року, перебуває лише три дитини. Це стало можливим завдяки  ефективній та злагодженій роботі соціальних служб району.

Начальник  відділу сім’ї,  молоді та спорту районної державної адміністрації, Астаніна Валентина Вацлавівна, доповіла про охоплення  оздоровленням дітей в районі під час літніх канікул. Так , внаслідок продуктивної роботи оперативного штабу з координації оздоровчої кампанії, за звітній період , було організовано відпочинок 1523 дітей , які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. На відпочинок дітей було виділено значні кошти з місцевих бюджетів ОТГ, а також з державного і районного бюджетів.

На засіданні ради виступила провідний фахівець з питань зайнятості районного центру зайнятості Синякович Олена Євгеніївна, яка поінформувала про працевлаштування неповнолітніх осіб, в тому числі дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та профорієнтаційну роботу з випускниками навчальних закладів. Так за II квартал 2018 року центром зайнятості було проведено 19  масових та групових профорієнтаційних заходів,  якими було охоплено 1750 неповнолітніх. Протягом звітного періоду, для діагностування професійної спрямованості , 8 учням ЗОШ району надано індивідуальні профконсультаційні послуги.

Проведено підсумки роботи координаційної ради у справах дітей за II квартал 2018 року, а також члени засідання внесли свої пропозиції до плану роботи  на наступний звітній період та пропозиції до рішення координаційної ради у справах дітей.

Служба у справах дітей райдержадміністрації