Виконання робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів відноситься до заходів першочергового значення, що впливають на дохідну частину місцевих бюджетів, так як результати нормативної грошової оцінки земель населених пунктів використовуються для визначення розміру земельного податку, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок,

визначення втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, розробки показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, а періодичність її проведення – щонайменше раз на 5-7 років.

Тому, 31 липня 2018 року, за дорученням Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області, начальником Відділу у Немирівському районі було проведено нараду з представниками органів місцевого самоврядування, на територіях яких знаходяться населені пункти, що потребують проведення повторної нормативної грошової оцінки земель у 2018 році.

Зокрема, за результатами аналізу стану виконання робіт з проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, проведеного спільно з представниками місцевих рад, потребують проведення повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів у 2018 році: с. Боблів (Боблівська сільська рада),  с. Вовчок та с. Довжок  (Вовчоцька сільська рада), с. Городниця, с. Коржів та с. Коржівка (Райгородська сільська ОТГ),   с. Обідне (Ковалівська сільська ОТГ),  с. Ометинці (Мельниківська сільська ОТГ), с. Остапківці, с. Перепеличчя та с. Чуків (Чуківська сільська рада).

Посадовим особам місцевих рад наголошено на важливості, підставах та перевагах  проведення даних робіт та забезпеченні виконання плану-графіка повторного проведення робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

Представники місцевих рад висловили розуміння з приводу необхідності здійснення робіт щодо проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

Питання забезпечення, в межах своїх повноважень, проведення повторної нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (в т. ч. і співпраця з органами місцевого самоврядування), знаходиться на постійному контролі керівництва Відділу у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

Відділ у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру

у Вінницькій області