2 серпня  2018 року начальник Немирівського відділу обслуговування громадян Валерій Кравенський провів зустріч в трудовому колективі відділу культури  та туризму  Немирівської районної державної адміністрації .

Під час зустрічі Валерій Вікторович надав роз’яснення щодо призначення та перерахунку пенсій, відповідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»,

механізму обчислення страхового стажу, автоматизований перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам, умов виходу на пенсію за вислугу років, а також здійснення перерахунку пенсії в зв‘язку із зміною прожиткового мінімуму  з 01.07.2018 року .

Він ознайомив присутніх з можливостями веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України та процедурою реєстрації на ньому.

Наприкінці заходу начальник відділу відповів на всі поставлені питання та роздав інформаційний матеріал.