Відповідно до розпорядженням голови обласної Ради від 26 лютого 2018 року № 56 «Про п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» 25 липня 2018 року відбулося засідання Конкурсної ради XV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Рішенням Конкурсної ради (протокол від 25.07.2018 № 3) визнано дофінансувати 68 проектів-переможців, фінансування яких буде здійснено з обласного бюджету у 2 етапі.

Згідно із рішенням Конкурсної ради по Немирівському району визнано дофінансувати наступні проекти:

Назва сільської ради

Назва проекту

Виділено коштів з фонду конкурсу (тис. грн.)

1.

Сокілецька сільська рада

Відновлення та створення туристичних маршрутів з облаштуванням місць відпочинку (кемпінг) на території Немирівського району по напрямкам - активний, екстремальний, пригодницький; культурно-пізнавальний; екологічний (зелений) туризм (за класифікацією Всесвітньої туристичної організації), Продовження реалізації розпочатого проекту.

2.

Брацлавська ОТГ

Модернізація мережі вуличного освітлення в смт Брацлав по вулиці Незалежності.

3.

Ковалівська ОТГ

Спортивний майданчик-запорука здоров'я Ковалівської сільської ради.

4.

Немирівська ОТГ

Модернізація вуличного освітлення по вул. Соборна в м. Немирів.

5.

Ситковецька ОТГ

Здорові діти – майбутнє України. Розвиток спортивної інфраструктури у Ситковецькій селищній громаді.

Бажаємо успіхів у впровадженні проектів!

Управління економіки райдержадміністрації