04 серпня 2018 року на території Немирівського районного спорткомплексу проходив обласний етап VI Всеукраїнської Спартакіади працівників дорожньої галузі.

Метою проведення Спартакіади є виконання Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», широке залучення працівників дорожньої галузі до активних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я засобами фізичної культури і спорту і на цій основі досягнення зниження рівня захворювань та зменшення кількості днів непрацездатності.

В Спартакіаді прийняли участь 14 команд з різних районів Вінницької області.

Учасників змагань з привітальним словом вітав заступник голови обласної державної адміністрації Крученюк О.В., перший заступник голови районної державної адміністрації Урбанський Б.П., голова районної ради Укринський С.В.

Немирівський  район представляла команда філії Немирів ДЕД Вінницького облавтодору, яку очолює досвідчений керівник, професіонал своєї справи Віктор Олексійович Погребняк.

Змагання проводились з п’яти видів спорту, легкоатлетичний крос, настільний теніс, шашки, гирьовий спорт та армспорт.

Члени команд віддавали всі свої сили та вміння для здобуття перемоги.

За підсумками підрахунку загальної кількості очок суддівською колегією було визначено переможця, якою стала  команда Немирівської ДЕД і здобула перше місце, друге місце виборола команда Томашпільської ДЕД, третє місце зайняла команда Жмеринської ДЕД .

Команди призерів Спартакіади було нагороджено почесними кубками та грамотами.

Бажаємо команді Немирівської ДЕД і надалі тримати високу планку першості та впевнено йти до перемоги. Ми гордимося вашими спортивними досягненнями і надалі будемо прикладати максимум зусиль для розвитку в районі фізичної культури та спорту, щоб наші найкращі спортсмени з гордістю несли пальму першості та перемог.

Проведення таких Спартакіад сприяє зміцненню здоров’я та духу української нації.