Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Немирівської районної ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови Немирівської районної державної адміністрації від 30.01.2018 року № 33,           8 серпня поточного року проведено спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту на базі Вінницької філії ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна-Львів».

Основною метою тренувань було поглиблення знань, набуття практичних умінь і навичок та відпрацювання взаємодії під час виникнення надзвичайних подій на підприємстві.

На етапах підготовки та проведення тренування методичну та практичну допомогу надавав заступник начальника Навчально-методичний центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області Скорбич Олександр Олександрович.

Під час проведення тренування були присутні: начальник управління економіки Немирівської районної державної адміністрації Яхно О.М., представники філії ТОВ "ЛВН ЛІМІТЕД" у місті Немирів Вінницької області,  керівники підрозділів та працівники Вінницької філії ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна-Львів».

В процесі тренувань відпрацьовано гасіння загоряння за допомогою різних типів вогнегасників, відпрацьовано порядок підключення, подачі та змотування пожежних рукавів. Практично відпрацьовано доведення до персоналу інформації про виникнення надзвичайної події та проведення повної евакуації працівників. Тренування також дозволили відпрацювати порядок першочергових дій під час надання домедичної допомоги.

Працівники підприємства показали добрі знання щодо виконання завдань пов'язаних із оповіщенням та збором працюючого персоналу. Приємно, що і адміністрація, і обслуговуючий персонал поставився до заходу відповідально та професійно. Учасники відпрацьовували дії при умовних ситуаціях в повному обсязі, при цьому демонстрували оперативні та злагоджені дії щодо їх локалізації та ліквідації. Завдання, які були покладені перед тренуваннями були виконані на належному професійному рівні.

Подібні об’єктові тренування є частиною заходів спрямованих на підвищення рівня цивільного захисту та посилення техногенної безпеки об’єктів на території Немирівського району.

Управління економіки Немирівської

районної державної адміністрації