Під головуванням першого заступника голови Немирівської районної державної адміністрації Урбанського Богдана Петровича 31.08.2018 року проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні комісії розглянуто  питання щодо стану забезпечення населення якісною питною водою. Підводячи підсумки засідання комісії, Урбанським Б.П. було відмічено важливість дотримання санітарного законодавства при утриманні та експлуатації водопровідних споруд, стану питного водопостачання населення району, проводити аналіз захворюваності населення пов’язаної з вживанням питної води.

Адже від якості питної води залежить санітарне та епідемічне благополуччя громадян.

Також розглянуто питання щодо забезпечення виконання заходів пожежної та техногенної  безпеки об’єктів та населених пунктів району в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період 2018-2019 років. Наголошено на важливості здійснення комплексу організаційних і практичних заходів, спрямованих на попередження пожеж та загибелі людей на них, посиленню в осінньо-зимовий період профілактичної роботи, забезпеченню контроль за дотриманням правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальних систем та установок, справністю засобів пожежогасіння відповідно до вимог нормативно-правових актів у сфері пожежної безпеки.

Управління економіки Немирівської

районної державної адміністрації