Управляння соціального захисту населення повідомляє.

Вінницька громадська організація «Інформаційно-просвітницький центр «Вісь» проводить навчання зацікавлених осіб з м. Вінниці та районів Вінницької області

з числа внутрішньо переміщених осіб, учасників/ць АТО, членів родин, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають в складній життєвій ситуації, які проживають на території Вінницької області і за станом здоров’я можуть навчатися та займатися підприємницькою діяльністю. Вік 18+.

Набір групи триває до 15 вересня 2018 року.

Початок занять 29 вересня 2018 року.

Ця діяльність має на меті розбудувати спроможність людей створювати та вести підприємницьку діяльність.

Проект забезпечує: харчуванням під час тренінгів, канцелярським приладдям всіх учасниць_ків, відшкодовуємо транспортні витрати учасниць_ків та проживання іногородніх.

Довідки та реєстрація за телефоном: (097) 207-67-06; (095) 722-52-87 або (050) 257-42-84 або листом на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Заплановано:

• Десять тренінгів з розбудови бізнес-навичок (заняття проводитимуться у суботу, неділю з 29 вересня по 28 жовтня 2018 року);
  • Підтримка та консультації з питань підприємництва;
  • Юридичні консультації;
  • Консультації за результатами аналізу правових та організаційних засад ведення бізнесу.

У рамках цієї діяльності Проект визначить найбільш успішних та зацікавлених учасників/ць тренінгів та надасть їм підтримку для створення та ведення свого бізнесу.

Відповідно до плану, відібраним учасникам буде надано гранти (кожний грант не більше 38000). Для цього буде організовано конкурс для бажаючих та відібрано найкращих та найбільш мотивованих учасників/ць тренінгів.

Тренінговий курс буде проведений в рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», який впроваджує Український Жіночий Фонд / Ukrainian Woman’s Fund за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID)/

Місце занять буде повідомлено відібраним учасникам/цям.

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації