3 вересня у Немирові з робочим візитом перебував заступник голови обласної державної адміністрації Василь Михайлович Броварник. Він провів нараду біля ринку, де на тротуарах вздовж вулиці Горького здійснюється стихійна торгівля та заблоковано проїзд автомобілями. На нараду Василь Миколайович запросив керівників районної державної адміністрації, Немирівської міської ради, керівників поліції, держпродспоживлужби.

В ході наради Василь Михайлович звернув увагу присутніх на впорядкування торгівлі біля ринку, яка здійснюється безпосередньо на тротуарах. Крім того, зосередження великої кількості людей ускладнює дорожній рух.

Торгівля поза територією ринку унеможливлює санітарний контроль за якістю  та безпечністю харчових продуктів.

Наступного дня в приміщенні Немирівської райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації Урбанський Богдан Петрович провів координаційну нараду з питання упорядкування стихійної торгівлі.

Запрошеними були заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Торохтій Микола Вікторович, керівники поліції, податкової інспекції, держпродспоживлужби   і адміністрації ринку.

Розглядалось питання щодо організації роботи впорядкування стихійної торгівлі та паркування автомобілів, що порушують правила дорожнього руху по вулиці Горького, яка також являється трасою міжнародного значення М12.

Підводячи підсумок наради Богдан Урбанський зазначив: «всі необхідні дії з впорядкування стихійної торгівлі  потрібно провести в зазначені терміни, але перш за все потрібно врахувати інтереси людей та забезпечити їх робочими місцями на території ринку».

За результатами наради було прийнято рішення створити  комісію за участі представників районної влади, районних служб, міської ради, яка буде здійснювати контроль за дотриманням правил благоустрою.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю