06 вересня 2018 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації, яке  проводив  заступник голови районної державної адміністрації  Петро Васильович Бугаков, на якому в.о.старости  Монастирської  сільської ради Мельник С.М. та Муховецький сільський голова Усаченко Л.В.   Інформували  про стан виховання  та утримання дітей в  сім’ях, де батьки не працюють, вживають алкогольні напої, неналежним чином виконують свої батьківські обов‘язки.

На комісії розглядалися питання:

• про доцільність позбавлення батьківських прав відносно дитини,
  • про продовження терміну перебування малолітніх дітей в Тульчинському будинку дитини та виконання батьками батьківських обов’язків,
  • звіт служби у справах дітей райдержадміністраці, районного відділу Національної поліції, пробації щодо профілактики дитячих   правопорушень,
  • щодо проведення роз’яснювальної роботи  щодо  порядку надання  статусу дитини, яка постраждала  внаслідок  воєнних дій  та збройних конфліктів та її результативність.
  • затвердження індивідуальних планів соціального захисту  дітей із сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах та в сім’ях опікунів, піклувальників.

Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

Служба у справах дітей   райдержадміністрації