Сьогодні в залі засідань районної державної адміністрації та районної  ради відбулась нарада з питань організації осіннього призову юнаків до лав Збройних Сил України. Провів  нараду заступник голови районної державної адміністрації, голова районної призовної комісії  Бугаков Петро Васильович.

Участь в роботі наради взяли голови об’єднаних територіальних громад району, сільські голови, особи, відповідальні за ведення військового обліку, начальник Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області, представник Немирівської місцевої прокуратури, військовий комісар Немирівського районного військового комісаріату, лікарі районної медичної комісії.

З питання підготовки до чергового осіннього призову та аналізу виконаних заходів доповідав Немирівський військовий комісар Лівкутник Юрій Володимиррович

Про відповідальність посадових осіб в органах місцевого самоврядування щодо невиконання вимог законодавства з питань військового обліку та оповіщення призовників та військовозобов’язаних доповіли начальник Немирівського ВП ГУНП у Вінницькій області Король Олександр Васильович та представник Немирівської місцевої прокуратури .

За результатами наради прийнято рішення створити робочу групу  з представників райдержадміністрації, районного військового комісаріату та провести об’їзд населених пунктів району, зустрічі з батьками  призовників  з питань роз’яснення проходження строкової військової служби та відповідальності разі ухилення віл строкової військової служби.

Головам ОТ, сільським головам вказано на необхідність виконання доручення голови облдержадміністрації та голови райдержадміністрації, щодо додаткових заходів з організації осіннього призову юнаків на строкову військову службу . Підведено підсумки виконання завдань по організації призову юнаків на строкову військову службу та вказано на ряд недоліків з організації призову.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю