В приміщенні районного будинку культури відбулося урочисте свято присвячене Дню фізичної культури і спорту. Це свято проходить в Немирові традиційно, а тому зал був переповнений спортсменами та фізкультурними працівниками всього району.
 На свято були запрошені заступник голови районної ради Аркадій Собченко, працівники галузі фізичної культури і спорту, активісти, ветерани спорту та кращі спортсмени району.

З привітальним словом виступив заступник голови районної ради Собченко А.М., який  побажав всім присутнім міцного здоров’я, а діючим спортсменам наснаги та спортивного довголіття.

Грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагородженні спортсмени, які здобули призові місця в Міжнародних, Всеукраїнських та обласних змаганнях, а також тренери, які привели своїх учнів до перемог. Грамотами відділу сім’ї, молоді та спорту і відділу освіти районної державної адміністрації були нагороджені ветерани спорту,  кращі спортсмени району та вихованці КЗ «Районна дитячо-юнацька спортивна школа».
  Гарний настрій учасники урочистого свята отримали від гарних змістовних виступів художньої самодіяльності вихованців НВК №2 та бально-спортивного клубу «Ритм».

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю