7 вересня відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам при Немирівській районній державній адміністрації.

За поданням управління соціального захисту населення комісією розглядалась 1 справа громадянина з числа ВПО, які проживають на території Немирівського району щодо відновлення усіх соціальних допомог відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 08.06.2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».

За поданням відділу соціальних питань населення розглядалась 1 заява ВПО для призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Розглянувши та обговоривши питання порядку денного та відповідно до актів обстеження матеріально-побутових умов проживання сімей заявників, комісія прийняла рішення: усі заяви задовільнити.

3 громадянинам зупинено усі види соціальних виплат, в зв’язку з тим що дані особи фактично  не проживають за вказаною адресою в Немирівському районі згідно акту обстеження соціально-побутових умов сім’ї.