11 вересня під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Петра Бугакова у районному військовому комісаріаті відбулася нарада з питань організації та проведення в районі осіннього призову за участі працівників комісаріату та медичних працівників.

Відповідно до порядку денного наради, було проаналізовано критичний стан результатів оповіщення та прибуття призовників по повістках у військовий комісаріат, проведення медичних оглядів.

Також видано  розпорядження військового комісара на виконавчі комітети сільських, селищної рад та міської ОТГ щодо оповіщення призовників та забезпечення їх явки у військовий комісаріат. До списків призовників на оповіщення були включені громадяни 2000 року народження, яким до дня відправок у військові частини виповниться 19 років (для комплектування військових частин Національної гвардії України).
  Підводячи підсумки наради заступник голови райдержадміністрації Петро Бугаков  зокрема звернув увагу на необхідності виконання завдання з призову, проведення медичних оглядів призовників та окреслив завдання районної призовної комісії з питань організації та проведення в районі осіннього призову.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.