11.09.2018року працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено методичний день за тематикою ведення обліку сімей та окремих осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах з соціальними працівниками ОТГ. На методичний день були запрошені: начальник служби у справах дітей РДА; фахівці із соціальної роботи РЦ СССДМ та  соціальні працівники ОТГ.

Учасники методичного дня ознайомилися із рекомендаціями по веденню обліку сімей та окремих осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах. Переглянули електронну презентацію, обговорили порядок обліку сімей/осіб даної категорії та доцільність здійснення соціальної роботи з уразливими категоріями.

У ході проведення виступила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Кіцула Л.І. про співпрацю працівників служби у справах дітей РДА з соціальними працівниками з питань захисту прав дітей.

Під час заходу кожен учасник отримав роздатковий матеріал: зразки журналів обліку сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та рекомендації щодо ведення обліку сімей.

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді