Сьогодні в актовому залі районного сектору Управління ДСНС України  у Вінницькій області відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника.

В урочистому зібранні взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Петро Бугаков,  заступник голови районної ради  Михайло Мовчан,  Немирівський міський голова Віктор Качур, заступник міського голови з гуманітарних питань Іван Дзюбак.

Вітаючи  працівників пожежної охорони району з їх професійним святом заступник голови районної державної  Петро Бугаков зазначив: “У вашому покликанні вбачається високий обов’язок перед державою і людьми. Ви люди мужніх професій, сильні духом і завжди з честю забезпечуєте надійний захист національного багатства, життя громадян від вогню та стихії, цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Справді, ви маєте захищати життя людей до самопожертви, і бути завжди готовими якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги, тому, що ви – рятувальники! Ми високо цінуємо ваш професіоналізм, хоробрість, готовність завжди прийти на допомогу, які ви неодноразово проявляли під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Бажаю вам і вашим родинам добра, здоров’я, щастя та благополуччя!”

З вітальним словом до усіх присутніх на святкуванні звернувся і начальник районного сектору Управління ДСНС України  у  Вінницькій області Олександр Довгий : “ День рятівника це свято, яке об’єднує працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань. На наших плечах не тільки забезпечення техногенного і природного благополуччя, а й життя, здоров’я та долі багатьох людей. В умовах сьогодення ми з гідністю виконуємо доручену справу, щодня відстоюючи у різноманітних екстремальних ситуаціях людські життя та народне добро.

“ Запобігти! Врятувати! Допомогти!” – ці слова є девізом нашої служби, який засвідчує гуманність та жертовність нашої професії ”.

Кращим працівникам районного сектору ДСНС  вручили почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю