Управління соціального захисту населення Немирівської райдержадміністрації нагадує, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 року №389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» пільги надаються протягом шести місяців, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість

місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.

З 1 січня 2016 року розмір податкової соціальної пільги складає 1930 грн..

При визначені права на отримання пільг до сукупного доходу сім’ї включаються нараховані:

• пенсія;
  • заробітна плата;
  • грошове забезпечення;
  • стипендія;
  • соціальна допомога (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, частини допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, допомоги на поховання, одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форми власності);
  • доходи від підприємницької діяльності.

Сім’ї пільговиків, в яких пільговик або члени його сім’ї, відносяться до працюючих осіб або працездатних непрацюючих осіб, повинні звертатися до управління соціального захисту населення з метою заповнення Декларації про доходи сім’ї пільговика.

До Декларації потрібно додати довідки про доходи пільговика та членів його сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення.

Для визначення права на продовження пільги необхідно через кожних шість місяців звертатися до управління для заповнення Декларації та надання довідки про доходи.

У разі подання недостовірних даних про доходи будь-кого із членів сім’ї пільговика, може бути відмовлено в наданні пільг.

За більш детальною інформацією щодо державних соціальних гарантій радимо звертатися в управління (кабінет №206) або за телефоном 2-12-87.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації            І.П.Дзюбак