Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, що розпочнуть діяльність з 1 липня 2016 року в усіх регіонах України.

Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи

безоплатної правової допомоги в Україні - спробуйте свої сили!

Середній рівень місячної заробітної плати - від 3 500 грн.

У Вінницькій області бюро будуть утворені у: м.Вінниця, м.Бар, м.Жмеринка, м.Бершадь, м.Немирів, м.Іллінці, м.Ладижин, м.Калинівка, м.Погребище, м.Липовець, м.Хмільник, м.Могилів-Подільський, м.Ямпіль, м.Тульчин, м.Шаргород, смт.Тиврів, смт.Літин, смт.Оратів, смт.Тростянець, смт.Чечельник, смт.Теплик, смт.Вапнярка, смт. Муровані Курилівці, смт.Чернівці, смт.Піщанка, смт.Крижопіль.

Дізнатися більше про вимоги до претендентів, строки проведення, умови участі в конкурсі та заповнити заявку на участь у ньому можна на веб-сайті: www.legalaid-iobs.in.ua

Заявки претендентів приймаються до 4 травня 2016 року.

Додаткова інформація за телефоном: (0432) 56-01-80.

Запрошуємо Вас до участі у конкурсі!

Немирівський районний центр зайнятості