Афганська війна давно вже стала історією, але відгомін її боїв відчувається донині. Багато наших земляків пройшли ті жахливі випробування. Їхня пам'ять зберігає образи  побратимів, які воювали з  ними пліч-о-пліч, які віддали своє життя, рятуючи інших. Серед них був і наш односельчанин Петро Володимирович Козоріз.

27 січня цього року йому виповнилося б 52 роки. В цей день у Медвежанській школі вшановується його пам'ять. На протязі багатьох років до музею П. Козоріза  приїздять колишні воїни-афганці, представники влади, друзі, щоб вкотре згадати про героя.

Цього разу гостями школи були заступник міського голови Немирівської об’єднаної територіальної громади Кременюк М. В., ветерани Афганської війни Ліщишин І. М., Грабовий В. В., Гиренко С. Ф., Черниш І. А., Бондар О. В., Письменний М. Б., Паламарчук А. Д, в.о. старости села Бадюк С.А. та друзі Петра Володимировича.

На змістовному заході, що підготувала Крушельницька Т. М., звучали пісні тих часів, віршовані рядки зворушували всіх до сліз.

Згадали і про сучасних захисників, які віддають своє життя за наш мирний сон. Хвилиною мовчання пом’янули тих героїв Немирівщини, які не повернулися живими до своїх рідних.

Завершилося все подякою від гостей та побажанням усім миру, спокою та благополуччя у кожній родині.