На Вінниччині відзначили переможців ХІIІ Регіонального конкурсу «Бізнес – еліта Поділля»

Урочиста церемонія нагородження відбулась сьогодні, 4 листопада, на території готельно-ресторанного комплексу «Дубовий Гай» за участю голови облдержадміністрації Валерія Коровія, першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимира Мережка.

Цьогорічний Регіональний конкурс «Бізнес-еліта Поділля», організований Вінницькою обласною громадською організацією «Регіональний центр підприємництва» за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, став тринадцятим. До участі у конкурсі запрошувались підприємства різних галузей діяльності усіх форм власності нашого регіону.

Метою конкурсу є пропаганда досягнень, ролі та місця малого і середнього бізнесу, а також великих підприємств, в соціально-економічному розвитку області, популяризація досягнень підприємницької діяльності, сприяння формуванню регіональних пріоритетів виробництва товарів та послуг.
  124 переможці конкурсу «Бізнес-еліта Поділля» отримали сьогодні дипломи державного зразка у семи номінаціях: вершина лідерства, компанія-лідер, якість, наша марка, довіра, надійність, стабільність.

Валерій Коровій розпочав церемонію вручення престижних нагород із номінації «Вершина Лідерства».

За словами очільника області, цей конкурс є прекрасним стимулом багатьом підприємствам для подальшої плідної праці, зміцнення позицій вітчизняного виробництва, підвищення добробуту громадян.

«Приємно бачити у цій святковій залі багато знайомих облич. Сьогоднішня подія покликана привернути увагу суспільства до важливості підприємницької ініціативи та розвитку малого і середнього бізнесу в країні. Ми з вами живемо в історичний час:країна знаходиться у стані війни, але ми рухаємося, розвиваємося, створюємо робочі місця, прагнемо зробити усе, щоб у новій європейській модерновій Україні, яку ми хочемо побудувати, жили заможно наші діти й онуки», - зазначив він.

Валерій Коровій вручив лауреатам пам’ятні відзнаки «Вершина Лідерства» та дипломи , що посвідчують високе звання.

Перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко вручав заслужені нагороди переможцям у номінації «Компанія-лідер», а директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимир Мережко нагороджував підприємства , які перемогли у номінації «Якість».
Усі присутні на урочистій церемонії мали змогу насолодитись цікавою концертною програмою та скуштувати смачну продукцію від вінницьких виробників.