Президент України запевнив обраного Президента США Дональда Трампа у готовності до активного співробітництва в інтересах зміцнення стратегічного партнерства

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з обраним Президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом.
  Глава держави привітав Дональда Трампа з перемогою на президентських виборах та запевнив у готовності до активного співробітництва з новою Адміністрацією в інтересах зміцнення стратегічного партнерства.
  Петро Порошенко наголосив на важливості продовження рішучої підтримки України з боку Вашингтона у протидії російській агресії та здійсненні необхідних реформ.
  Співрозмовники домовилися про продовження контактів, в тому числі про проведення двосторонньої зустрічі.
Глава української держави запросив обраного Президента Сполучених Штатів Дональда Трампа здійснити візит до України у зручний час.