Валерій Коровій привітав учасників тренінгу Всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії «Конфлікт інтересів: треба знати!»

Сьогодні в обласній державній адміністрації відбувся одноденний кущовий тренінг за участі членів НАЗК та представників ПРООН щодо спільної регіональної інформаційно-просвітницької кампанії НАЗК та Програми Розвитку ООН "Конфлікт інтересів - виявляємо, не допускаємо, врегульовуємо".

До участі у тренінгу запрошені службовці органів виконавчої влади, обласних та районних держадміністрацій, депутати та службовці органів місцевого самоврядування Вінницької і Хмельницької областей.

Відкриваючи захід, голова облдержадміністрації Валерій Коровій зазначив:
«Для того,щоб рухатись вперед, потрібна довіра людей до влади. Базова проблема в Україні – спочатку ейфорія навколо діяльності якогось політика, затим - розчарування. В українських реаліях усе часто зводиться до очікувань швидкого, навіть раптового покращення. Тож ми повинні використовувати шанс, який надає нам нове антикорупційне законодавство для захисту тих порядних державних службовців, які прагнуть чесно працювати в Україні у такий непростий час. Таких патріотично налаштованих людей сьогодні в державі стало набагато більше,- я це знаю, і я це бачу»,- підкреслив голова ОДА.

Проте, очільник області відзначив, що виникає багато питань у діючому законодавстві в частині конфлікту інтересів , що якраз і є темою нинішнього практичного семінару-тренінгу.

«Конфлікт інтересів: треба знати!» - це спільний проект Національного агентства з питань запобігання корупції та Програми розвитку ООН в Україні”.

Мета тренінгу - ознайомлення з вимогами законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції, а також впровадження стандартів доброчесності на основі розроблених НАЗК та ПРООН методичних матеріалів.

В рамках інформаційної кампанії Національним агентством з питань запобігання корупції планується з 15 листопада по 23 грудня 2016 року провести тринадцять одноденних кущових тренінгів для державних службовців територіальних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування в обласних центрах України, містах Київ і Краматорськ.