Голова облдержадміністрації Валерій Коровій взяв участь у засіданні ГО «Вінницький бізнес клуб»

Сьогодні, 13 січня, у приміщенні обласної державної адміністрації відбулося засідання громадської організації «Вінницький бізнес клуб», участь у якому взяв також голова ОДА Валерій Коровій.

Очільник Вінниччини інформував представників найбільш потужних підприємств області про підсумки діяльності у 2016 році, відзначивши, що саме торік стали відчутними перші ознаки стабілізації ситуації на споживчому ринку, з 2-ї половини року стало помітним зростання системи роздрібного товарообороту, а також, завдяки діям Уряду, вдалося розпочати довгоочікувані роботи з ремонту доріг.

«Динаміку приросту інвестицій в сфері будівництва склала + 38 % до відповідного періоду минулого року. Відрадно, що на 50 % почала зростати галузь машинобудування. Також дуже вдалий рік видався для галузі АПК: ми маємо історичний рекорд – 5,7 млн. тонн зерна у Вінницькі області, а завдяки створенню Урядом конкурентних умов по збуту продукції, доступу до портів, вперше такий високий вал зерна не супроводжувався «паралічем» ринку цін, що дуже позитивно відобразилося на економіці всіх тих компаній, які працюють на ринках продовольства, - повідомив Валерій Коровій. – У 2016 році в Вінницькій області вироблено 435 тисяч тонн цукру, який вперше почав перетворюватися в експортний товар».

За словами голови облдержадміністрації, торік на території Вінниччини вдалося також розпочати низку інвестиційних проектів, в тому числі й щодо запровадження альтернативної енергетики, старту реалізації 1 черги проекту UBC-group, здійсненню комплексу робіт, пов’язаних із будівництвом нової лінії електропередач та трансформаторної підстанції, що дозволить протягом 2 років майже на 50 % підвищити енергетичну незалежність Вінниці та слугуватиме потужним поштовхом для розвитку промислової індустрії міста.

Водночас, в ході засідання директор Департаменту міжнародного співробітництва та міжрегіонального розвитку ОДА Володимир Мережко інформував учасників зібрання про основні напрямки соціально-економічного розвитку Вінниччини та розвитку малого підприємництва на 2017 рік, а перший заступник начальника Головного управління державної фіскальної служби у Вінницькій області Олег Мартинюк ознайомив представників бізнес-структур регіону з основними змінами у податковому законодавстві, що вступають в дію з 1 січня 2017 року.

На завершення зустрічі голова ГО «Вінницький Бізнес клуб» В’ячеслав Калініченко зауважив, що виклики та завдання, які стоять в поточному році, досить складні, а тому об’єднання зусиль влади і бізнесу є необхідністю. «Від бізнесу залежить багато речей: і розбудова нових робочих місць, і модернізація підприємств, залучення інвестицій в область, популяризація ведення підприємницької діяльності та захист інтересів бізнесу. Всі ці питання в нас на порядку денному. Тож будемо працювати разом», - зазначив В’ячеслав Калініченко.