Довідник телефонів

Голова райдержадміністрації

Погорелюк Юрій Миколайович

2-29-65

Секретар керівника

Хлебова Тетяна Григорівна

2-09-68

Перший заступник голови райдержадміністрації

Урбанський Богдан Петрович

2-25-63

Заступник голови райдержадміністрації

Бугаков Петро Васильович

2-26-82

Керівник апарату райдержадміністрації

Кондратюк  Вікторія Василівна

2-25-53

Заступник голови райдержадміністрації на громадських засадах, голова районної ради ветеранів

Федоров Іван Олександрович

2-08-32

 

Відділ організаційний та роботи з громадянами 

 

Начальник відділу

Патара Надія  Степанівна

 

2-28-81

Головний спеціаліст

Ярова Любов Петрівна

2-25-53

Головний спеціаліст

Панченко Олена Володимирівна

2-28-81

Головний спеціаліст

вакансія

 

 

Головний спеціаліст-юристконсульт

 

Головний спеціаліст-юристконсульт

Грусевич Наталія Михайлівна

2-25-53

 

Головний спеціаліст з питань персоналу

  

Головний спеціаліст з питань персоналу

 

Оцупок Олеся Олександрівна

2-25-53

Сектор контролю

 

Завідувач сектору

Овчарук Петро Васильович

2-29-92

 

Загальний відділ

 

Начальник відділу

Хоменко Наталія Вікторівна

2-26-10

Головний спеціаліст

вакансія

2-26-10

Оператор комп'ютерного набору

Пасічнюк Катерина Мефодіївна

2-26-10

 

Головний спеціаліст  оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи

 

Головний спеціаліст

Задаяна Оксана Віталіївна

2-06-06

 

Відділ фінансово-господарського забезпечення

 

Начальник відділу - головний

бухгалтер

Черната Надія Дмитрівна

 

2-29-29

Головний спеціаліст

Вакар Тетяна Олексіївна

2-29-29

 

Відділ інформаційної діяльності та  комунікацій з громадськістю

 

Начальник відділу

Балтовський Олександр Володимирович

2-25-77

Головний спеціаліст

Сокольвак Юрій Володимирович

2-25-77

Головний спеціаліст

Томашевський Павло Володимирович

2-35-77

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

 

Начальник відділу

вакансія

2-37-56

Головний спеціаліст

Паламарчук Валентина Іванівна

2-36-66

Головний спеціаліст

Пузаєнко Леся  Федорівна

2-36-66

 

Структурні підрозділи райдержадміністрації

 

Управління агропромислового розвитку

 

Начальник управління АПР

Перевознюк Олександр Володимирович

2-05-01

Приймальна

Овсяницька Любов Михайлівна

2-07-04

Заступник начальника управління АПР- головний бухгалтер

Горбенко Катерина Михайлівна

2-26-23

2-30-33

 

Управління економіки

 

Начальник управління

Яхно Олександр Михайлович

2-17-06

Заступник начальника управління – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління економіки

Рибалко Жанна Анатоліївна

2-17-06

Начальник відділу регуляторної діяльності та надання адміністративних послуг – адміністратор управління економіки

Угнава Лариса Михайлівна

2-36-69

Управління соціального захисту населення

 

Начальник управління

 Дзюбак Іван Павлович

 

2-27-84

Заступник начальника-начальник відділу праці

Коваленко Віталій Михайлович

2-12-87

Заступник начальника – начальник відділу соціального захисту населення

Надєїна Світлана Сергіївна

2-12-87

Заступник начальника

 

Топольська Тетяна Миколаївна

2-12-87

 

Фінансове управління

 

Начальник управління

Скрипніченко

Людмила В’ячеславівна

2-29-62

Заступник начальника управління

Троян Оксана Вадимівна

2-09-86

 

Приймальна

2-06-82

 

Відділ з питань сім"ї,молоді  та спорту

 

Начальник відділу

Астаніна Валентина В"ячеславівна

2-20-76

 

Сектор містобудування та архітектури

 

Начальник сектору

 

2-34-87

Головний спеціаліст  сектору

Осадчук Ігор Володимирович

2-34-87

 

Сектор розвитку інфраструктури та  житлово-комунального господарства

Немирівської райдержадміністрації

 

Начальник сектору житлово-комунального господарства

 

2-31-67

Головний спеціаліст

Тимчук В'ячеслав Васильович

2-31-67

Головний спеціаліст

 

2-31-67

 

Відділ освіти

 

Начальник відділу

вакансія

2-27-18

Головний спеціаліст  відділу

Чега Валентина Анатоліївна

2-25-64

Головний спеціаліст

Тиличкун Галина Вікторівна

2-25-64

Головний спеціаліст

Ємець Наталія Василівна

2-25-64

 

Приймальна

2-28-18

 

Відділ культури та  туризму

 

Начальник відділу

Мазур Валерій Миколайович

2-27-56

Спеціаліст І категорії

Рудник Ольга Анатоліївна

2-21-51

Спеціаліст

Денисенко Микола Федорович

2-27-56

 

Сектор  з питань безпеки життєдіяльності населення та взаємодії з правоохоронними органами

 

Завідувач сектору

 

2-25-03

Головний спеціаліст

Скрипніченко Ігор Олександрович

2-25-03

 

Служба у справах дітей

 

Начальник служби

Кіцула ЛЮбов Іванівна

2-36-80

Начальник відділу з питань захисту дітей

вакансія

2-36-80

Начальник відділу опіки і піклування

Оцупок Наталя Мусіївна

2-25-88

Головний спеціаліст

Бублик Таїса Вікторівна

2-25-88

Головний спеціаліст

Мандрик Павло Олександрович

2-36-80

Головний спеціаліст-бухгалтер

Шрамко Наталія Вікторівна (декр.відп.)

2-36-80

 

Архівний сектор

 

Начальник сектору

Ємець Ірина Іванівна

2-28-73

 

СПИСОК ТЕЛЕФОНІВ

працівників районної ради

 

Голова районної ради

 Укринський Сергій Віталійович

2-12-05

Секретар керівника - діловод

Сокольвак Ольга Анатоліївна

2-04-42

Заступник голови районної ради

Мовчан Михайло Іванович

2-16-74

 

Виконавчий апарат

 

Керуючий справами  виконавчого апарату районної ради

Собченко Аркадій Михайлович

2-18-69

Начальник орг. відділу метод забезпечення  органів місцевого самоврядування виконавчого апарату районної ради

Тригуб Валерій Степанович

2-18-69

Заст.начальника орг..від.метод.забезп.органів місц.самовр.апар.районної ради

Добровольська Галина Петрівна

2-13-05

Начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради

Шрамко Олена Олександрівна

2-15-49

Головний бухгалтер виконавчого апарату районної ради

 

2-13-05

Заст..нач.заг.від.-юрист вик.ап.районнохї ради

Волощук Ігор Анатолійович

2-15-49

Заст..нач.від.метод.заб.вик.ап.районної ради

Гончарук Сергій Володимирович

2-18-69

Заст..нач.заг.від.по роботі із зверн.гром.ап.рай.ради

Макух Наталія Анатоліївна

2-15-49

 

Районні служби міністерств та відомств України

 

Управління, відділ, служба

Керівник

Робочі телефони

 

Прокуратура Немирівського району

Гайду Сергій Васильович

2-25-00

2-25-07

Немирівська районна виконавча дирекція Вінницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Білієнко Таміла Володимирівна

2-16-83

2-26-30

Відділення державної служби охорони при Немирівському РВ УМВС України у Вінницькій області

Вихованець Олександр Михайлович

Ткаченко  Леонід Федорович(заст..)

2-17-12

2-06-23

Митний пост "Немирів" Вінницької митниці Міндоходів

 

Глаголєв Олег В"ячеславович

2-19-80

Районний відділ головного управління МВС України у Вінницькій області

Король Олександр Васильович

2-25-24

2-25-52

Відділ РЕР ДАІ з обслуговування м.Немирів та Немирівського району, смт. Тиврів та Тиврівського р-ну підпорядкованому УМВС України у Вінницькій області

 

2-27-92

2-24-58

Державна фітосанітарна інспекція з Вінницької області(провідний спеціаліст, державний фітосанітарний  інспектор  Немирівського ПКР(пункт карантину рослин)

Дикун Вікторія Василівна

2-06-33

Немирівський районний сектор Управління ДСНС України у Вінницькій області

Довгий  Олександр Петрович

2-25-35

Управління Міграційної Служби України у Вінницькій області Немирівський районний сектор(Немирівський РС УДМС України у Вінницькій обл.(завідувач)

Власюк Галина Анатоліївна

2-25-13

Контрольно-ревізійний відділ у Немирівському районі

 

2-26-50

2-04-17

Районне управління юстиції

Манятовська Алла Анатоліївна

2-09-95

Відділ насіннєвого контролю Управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Державної  інспекції сільського господарства у Вінницькій області

 

Дергалюк Любов Василівна(інспект.)

2-26-32

Головний Державний інспектор по Східному регіону управління контролю за будівництвом об"єктів, якістю будівельних матеріалів та державного нагляду

Костенко Віктор Олександрович

0972970620

Взвод № 2 роти ДПС  Головного управління національної поліції у Вінницькій області

Коропець Віктор Миколайович

2-18-09

2-25-08

Відділ Держгеокадастру  у Немирівському районі Вінницької області (начальник)

В.о. Коростень Юлія Петрівна

2-33-87

2-08-31

Управління ДПС України у Вінницькій області, кримінально-виконавча інспекція Немирівського району Гайсинського міжрайонного відділу

Кравченко Людмила Олександрівна

2-39-49

Інспекція  ДАІ з обслуговування амін.території Немирівського району та автомобільно-технічної інспекції(старший іспектор)

Кушнір Богдан Вікторович

 

2-26-84

2-07-26

Департамент екології та природних ресурсів  у Немирівському районі (головний спеціаліст відділу комплексного управління природоохоронною діяльністю)

Лісовенко Олена Віталіївна

0631405874

Немирівська районна спілка ветеранів війни в Афганістані(воїнів-інтернаціоналістів)

Ліщишин Іван Михайлович

2-17-95

Районний військовий комісаріат

Лівкутник Юрій Володимирович

2-24-10

2-17-31

Управління статистики у Немирівському районі

Лучко Ірина Миколаївна

2-17-19

2-26-79

Районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 Марценюк Катерина Василівна

2-21-76

Служба ДПРЧ-13 м.Немирів ( начальник) старший лейтенант служби цивільного захисту

Мельник Василь Петрович

2-25-35

Районний центр зайнятості

Мельник Людмила Семенівна

2-25-97

2-14-88

 Районний суд

Науменко Сергій Михайлович

2-16-43

2-20-49

Управління Держ. казначейської служби України у Немирівському районі Вінницької області

Неголюк Олександр Володимирович

2-26-25

2-28-41

Дільниця первинних мереж  ВАТ "Укртелеком" (ДЛКЗ-212)

Неселовський Віктор Євгенович

2-29-68

2-26-60

Державна служба України з надзвичайних ситуацій Немирівський районний сектор(головний державний інспектор з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Немирівського р-ну)

Нікіфоренко Валентин Юрійович 

2-25-35

Немирівська об"єднана Державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Вінницькій області

Пастушенко Лілія Василівна

2-30-90

2-04-24

ГВП Вінницького ОДПІ, полковник Вінницької податкової міліції  

В.о.начальника відділу по оперативному обслуговуванню ДПІ у Немирівському районі, майор податкової міліції

Покорук Неля Миколаївна

Кушко Юрій Володимирович

2-14-87

 

Немирівський міжрайонний відділ УДСБЕЗ України у Вінницькій області

 Рудь Олександр Семенович

2-25-52

Виконавча служба

Скиба Тетяна Миколаївна

2-07-01

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві

Теслюк Віктор Михайлович

2-22-46

2-20-34

Управління Держпродспоживслужби у Немирівському районі(голова ліквід.комісії)

Ткач Володимир Леонтійович

2-05-51

2-19-54

Управління Пенсійного фонду України у Немирівському районі

Хоменко Василь Олександрович

2-15-83

2-27-16

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області

Черкес Костянтин Миколайович

0674407489

 Немирівський МРВ УСБУ у Вінницькій області

Шубович Ігор Вадимович

Черговий

2-26-88

 

2-25-89

Відділ реєстрації актів цивільного  стану

Бугакова Юлія Олександрівна

2-16-51

 

Підприємства, установи та організації

 

Філія   ВОКСЛП "Віноблагроліс Немирівський "Райагроліс" 

Шидловський Станіслав В'ячеславович

2-25-19

ТОВ "Будівельна компанія

"Будкомплекс"

Бачило Олександр Петрович

2-17-57

ТОВ фірма "Тіара" 

Бевз Наталя Андріївна

2-19-91

"Промінвестбанк"

Безмощук Руслан Миколайович

5-17-61

Немирів оптово роздрібне об’єднання РСС 

Гайдученко Раїса Олександрівна

2-28-08

ТОВ "Будівельник"

Білієнко Олександр Васильович

2-25-66

2-05-43

Районна редакція радіомовлення

Вдовцова Оксана Олександрівна

0677056501

Немирівське ТВ БВ Ощадбанку(керуючий)

Вечірко Олена Микитівна

2-06-90

2-05-29

ЗАТ "Комбікормовий завод"

Гаврилюк Петро Васильович

3-72-32

ВАТ "Немирів  "Райагрохім"

Гавришко Микола Сергійович (голова правління )

Кобілінський Василь Іванович (заступник голови правління)

2-17-48

Немирівське МПД(місце провадження діяльності)ДПС та ЛГП»Укрспирт»(ДП»УКРСПИРТ»)

Гапоненко Геннадій Якович(т.в.о.керівника Немирівського МПД)

2-24-54

Ф.2-25-06

ТОВ „ Немирів Газ-Сервіс”

 

2-29-32

2-35-15

ТОВ ЛВН «ЛІМІТЕД»

Сорочинський Юрій Валерійович

2-06-31

2-04-82

2-04-66

ДП  "Дитячий санаторій "Сокілець" ЗАТ "Лікувально-оздоровчих закладів профспілок України Укр - профоздоровниці"

Гончар Павло Миколайович

3-21-41

3-21-68

3-21-69

ВАТ "Немирів РП "Агромаш"

Гнасько Павло Петрович

2-27-32

2-27-30

ЗАТ "Райагропроменерго"

Гончарук Валентин Антонович

2-28-59

ТОВ "Грабовецький гранітний кар'єр"

Дідух Микола Андрійович (директор)

Шевчук Сергій Миколайович ( вик.директор)

5-42-45

 

ВАТ "Трикотажник"

Горобець Тамара Миколаївна

2-08-59

2-08-20

АППБ "Аваль"

Гудима Петро Володимирович

2-18-33

2-28-74

Райком профспілки працівників освіти

Гуцалюк Таїсія Григорівна

2-05-95

Брацлавське лісництво

Дан Михайло Михайлович

5-10-72

Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян

Демиденко Любов Леонтіївна

2-25-45

Ситковецьке лісництво

Довженко Борис Петрович

6-21-31

Немирівський відділ МБТІ

Загоруйко Леонід Іванович

2-19-71

Райком профспілки працівників АПК

Загоруйко Михайло Данилович

2-27-97

Поштове відділення

Злобіна Галина Василівна

2-26-94

Залізнична станція

Ільницька Наталія Іванівна

2-16-49

Свято-Троїцький Ставропігійський жіночий монастир

Ігуменія Галина (Херувіма)

2-28-78

ВСП «Самчинецьке кар"єроуправління»

В.о.Чега Іван Прокопович

2-29-45

3-55-41

Державна нотаріальна контора

Кнап Людмила Павлівна

2-20-41

Немирівська районна спілка споживчих товариств (голова правління)

Коба Микола Михайлович

2-24-08

2-26-45

КП ″Немирівський ринок″

Кобринчук Федір Миколайович

2-28-52

Немирівське лісництво

Попенко

2-16-29

Центральна районна бібліотека

Коваль Олена Анатоліївна

2-27-52

Районна лікарня ветмедицини

Коваль Сергій Вікторович

2-26-71

КП Немирівська СПМК-63

Ковальов Микола Іванович

2-17-85

 

Немирівський комбінат комунальних підприємств

Колісник Ігор Сергійович

2-16-17

2-24-84

Спортивно-технічний клуб ТСОУ

Король Сергій Васильович

2-29-01

НАСК "Оранта"

Косаківська Неля Василівна

2-06-72

Немирівський КГХ

Костина Людмила Вікторівна

2-25-84

2-05-42

ВАТ АТП 10547

Кузьменко Микола Володимирович

2-24-02

2-09-69

ПП „Земельно-кадастрове бюро”

Кушнір Олена Федорівна

2-20-91

ЗАТ "Веселка"

Лерман Петро Семенович

2-16-01

Райсількомунгосп

Лещенко

Володимир Валентинович

2-26-93

 

Приватний нотаріус

Люлько Ліана Миколаївна

2-24-22

 

Дитячий оздоровчий табір "Дружба"

Лютюк Богдана Валентинівна

4-15-70

4-15-69

Районна друкарня

Мороз Віталій Іванович

2-18-23

2-28-91

"Газ-банк"

Мороз Галина Володимирівна

2-28-20

ТОВ "Інтер-Фуд" філія "Тульчинка"

Мороз Іван Васильович

0673016245

ТДВ "Брацлав"

Михайленко Микола Кирилович

Михайленко Петро Миколайович

5-14-41

2-25-59

СТОА смт. Брацлав

Михайленко Сергій Миколайович

5-14-31

КЗ"Немирівський РЦДЮТ"Немирівської районної ради Вінницької обл.

Мрищук Ала Євгеніївна

2-21-75

Брацлавський психоневрологічний інтернат

Обертосюк Галина Дмитрівна

5-11-96

5-11-97

ВАТ " Немирівська нафтобаза”

В.о.Остапенко Олег Сергійович

2-26-90

2-08-23

Брацлавська лікарня

 

5-10-59

Автовокзал

Оцупок Леонід Васильович

2-29-14

2-29-89

Товариство мисливців та рибалок

Панасюк Євгеній Борисович

2-26-06

Немирівське ССТ

Педоренко Анатолій Филимонович

2-27-04

2-07-14

Немирівське міжрайонне управління Держсанепідемслужби у Вінницькій області(начальник)

Педос Сергій Миколайович

2-25-04

Птахокомбінат "Немирівський"с.Бугаків

Петрунчак Андрій Григорович

3-42-33

ВАТ “Немирівська ветеринарна аптека”

Підборська Валентина Олександрівна

2-06-02

Філія „Немирівська ДЕД”

Погребняк Віктор Олексійович

2-08-64

2-27-25

ЗАТ "Центральна аптека"

Поліщук Андрій Якович

2-24-03

2-29-34

ВАТ АТП 10510

Рудь Микола Григорович 

2-16-91

2-05-98

Немирівське міжрайонне управління газового господарства ПАТ по газопостачанню та газифікації "Вінницягаз"(МУГГ)(директор)

Ратушняк Анатолій Степанович

2-12-96

2-20-87

Начальник відділення гемодіалізу Немирівської ЦРЛ

Селезньова Ірина Борисівна

0673019403

Редакція газети "Прибузькі новини"

Сквірська  Тетяна Григорівна

2-29-59

2-28-98

Ситковецький паливний склад

Скрипник Олег Дмитрович

6-21-55

СП Комбінат кооперативної промисловості

Сокольвак Павло Дмитрович

2-16-53

2-25-23

Центральна районна лікарня

 Ткачук Павло  В"ячеславович

 

2-27-48

2-17-82

ПАТ "Вінницяобленерго"

Немирівські електричні мережі Структурна одиниця

Тисячук Олег Дмитрович

2-99-97

2-17-04

Немирівське відділення Укрсіббанку

Турбовець Ольга Миколаївна

2-29-87

ТОВ "Каролінський елеватор"

Турбовець Сергій Борисович

3-72-43

ТОВ ″Амбар +"(комерційний директор)

Філюк Віталій Олександрович

2-17-77

2-24-21

Філія електорозв'язку ЦТЄ №1 ВАТ "Укртелеком"

Франчук В'ячеслав Олександрович

2-29-10

ТОВ "Райміжгоспшляхбуд"

Хіхлач Григорій Антонович

2-28-97

2-20-28

Немирівський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ "Вінницький обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України"(завідувач)

Хмара Анатолій Петрови

2-25-04

Районна організація ТОВ Червоного  Хреста України

Хоменко Галина Михайлівна

2-19-67

Вінницька філія ПАТ «Укртелеком»(СЛД № 4)Станційно-лінійна дільниця № 4 м. Немирів(начальник)

Хоменко Володимир Федорович

2-14-44

2-22-35

2-18-11

(селект.)

Немирівський паливний склад

Хоменко Дмитро Іванович

2-27-17

Філія „Немирівський райавтодор”

Царенко Василь Дмитрович

2-28-29

ДП″ Клінічний санаторій "Авангард" ″ЗАТ Укрпрофоздоровниця″

Цвень Петро Васильович

2-17-62

2-17-13

Центр ПМСД Немирівської районної ради Вінницької області

Божко Василь Борисович

2-19-65

 

Інженер цеху обслуговування споживачів зв"язку № 2  Вінницької дирекції

Чернецький Олександр Михайлович

2-25-11

2-28-58

Автомагазин -запчастини

Черната Петро Сергійович

2-16-88

2-32-66 бух.

Вінницька філія  ДП "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу"

 

2-18-52

″Приватбанк″

Чухно Олексій Михайлович

2-16-67

Філія „Вінницявтормет”

Щур Володимир Петрович

3-72-89

ТОВ "Брік"

Швець Іван Іванович

2-17-49

ТОВ "Немиріврембуд"

Шрамко Петро Петрович

2-24-32

2-06-36

 

Навчально-освітні заклади

 

 

Технікуми і профтехучилища

 

Брацлавський агроекономічний коледж ВДАУ

Рижмань Дмитро Іванович

2-26-27

5-17-25

Немирівський коледж буд-ва та архітектури  Вінницького національного аграр.університету

Молодих Валерій Леонідович

2-28-94

2-04-94

Немирівський професійний ліцей

Попатенко Микола Іванович

2-27-80

2-05-87

 

Загальноосвітні школи

 

В.Кропивнянська 

БІЛОШИЦЬКА

Людмила Василівна

3-64-46

Гуньківська

Токар Олена Володимирівна

3-46-86

Никифоровецька

КОРІНЕНКО  Ольга Володимирівна

3-41-19

Бондурівська

Чега Олександр Миколайович

3-67-41

Вишковецька

ВАСИЛЬЧУК

Світлана Володимирівна

5-33-37

Криковецька

ПАСІЧНИК  Алла Анатоліївна

3-43-40   

Дубовецька

ГАВЕНКО Віталій Єремійович

3-76-29

Рубанська

ШЕВАНЮК  Ігор Юхимович

3-57-45    

Бугаківська

ГРИГА Тетяна Миколаївна

3-42-40

В.Бушинська

КОЗОРІЗ  Валентина Савівна

3-81-54           

Ометинецька

ДОНЧЕНКО

Анатолій Миколайович

3-78-48

Чуківська

Степанюк В"ячеслав Олексійович

3-74-41   

Сокілецька  

ЖУК Леонід Михайлович

3-21-19   2-22-17

Новоселівська

ЗЕЛІНСЬКИЙ

Юрій Тимофійович

5-23-13

Червонянська

ІЩУК Анатолій Петрович

3-73-41

Кіровська

Яхно Зоя Петрівна

3-51-52

Стрільчинецька

КОЛОДІЙ  Ганна Миколаївна

3-75-40

Ковалівська

КривошЕя Володимир Іванович

3-35-89   

Ситковецька

Маринич Олександр Іванович

6-21-33

Н.Обиходівська

Собченко Марина Василівна

4-14-95

Зяньковецька

МИЗИН Василь Віталійович

5-54-72

Брацлавська № 2

Машталяр Олександр Петрович

5-12-05   5-18-45

Вовчоцька

БАСОВСЬКА Олена Володимирівна

5-13-33

Юрковецька

 ШКЛЯРУК  Надія Григорівна

3-95-40

Райгородська

ПАНАСЮК Ніна Вікторівна

3-55-45

Немирівська № 2

ГУДИМА  Тетяна Анатоліївна

2-24-28

2-26-28  

Медвежанська

Коба Ігор Дмитрович

36-5-46       

Марксівська

СЛІВІНСЬКИЙ

Володимир Броніславович

5-16-88

Мельниківська

ЦЮПКА  Тетяна  Василівна

3-73-40           

Воловодівська

Сологуб Любов Сергіївна

3-02-57

Брацлавська № 1

ЖУРАКІВСЬКА  Оксана Олегівна

5-14-65   5-14-64   

Немирівська № 1

БЕСП"ЯТЧУК  Наталія Вікторівна

2-28-37  2-26-15

Боблівська

ХЛІМЕНКО Раїса Василівна

3-62-35

Обідненська

ШВЕЦЬ Ніна Петрівна

3-77-40

Байраківська

Гнатенко Людмила Олексіївна

3-44-40

Муховецька

ШРАМКО Світлана Іванівна

3-53-29   

Червонянська

ІЩУК Анатолій Петрович

 

 

Школи-інтернати

 

Ситковецька

ГУЦАЛЕНКО

Михайло Дмитрович

6-21-40

Немирівська

Кондратюк Василь Якович

2-17-70

2-27-58

Брацлавська

КУЛЯС Ніна Олексіївна

5-13-68