ОГОЛОШЕННЯ

   Управління соціального захисту населення Немирівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

  -начальника відділу прикладного, програмного та інформаційного забезпечення;

  - головного спеціаліста відділу прикладного, програмного та інформаційного забезпечення;

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

 • наявність громадянства України;
 • наявність вищої освіта не нижче бакалавра;
 • знання чинного законодавства з питань державної служби; Конституції  України; Закону України "Про запобігання корупції";  
 • вільне володіння державною мовою;
 • володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача

 Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

 1. Копія паспорта громадянина України.
 2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі
 3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
 4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
 5. Заповнена особова картка державного службовця встановленого зразка.
 6. Електронна декларація кандидата на посаду, за 2016 рік.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Документи приймаються за адресою: Вінницька обл.,  м. Немирів

вул. Гімназійна, буд.19 Управління соціального захисту населення  Немирівської районної державної адміністрації тел. 2-12-84

     04.05.2017р.                                                                     


  ОГОЛОШЕННЯ

 Розпорядженням голови райдержадміністрації від 25 квітня  2017 року       № 33-рк оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей  Немирівської районної державної адміністрації.

Інформація оприлюднена на сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням http://portal.nads.gov.ua/view_doc.html

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії "Б" - начальника  служби у справах дітей Немирівської районної державної адміністрації.


                                                                                                  ОГОЛОШЕННЯ

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 13 березня 2017 року       № 23-рк оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника фінансового управління Немирівської районної державної адміністрації.

Інформація оприлюднена на сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням http://portal.nads.gov.ua/view_doc.html?

 Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії "Б" - начальника фінансового управління Немирівської районної державної адміністрації.


                                                                                             ОГОЛОШЕННЯ

 

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 30 січня 2017 року       № 5-рк оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти  Немирівської районної державної адміністрації.

Інформація оприлюднена на сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням http://portal.nads.gov.ua

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії "Б" - начальника  відділу освіти Немирівської районної державної адміністрації.


 

ОГОЛОШЕННЯ

  Управління соціального захисту населення Немирівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста  відділу з соціальних питань населення.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:

 наявність громадянства України;

 • наявність вищої освіта не нижче бакалавра;
 • знання чинного законодавства з питань державної служби; Конституції України; Закону України "Про запобігання корупції";  
 • вільне володіння державною мовою;
 • володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача

 Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання:

 Копія паспорта громадянина України.

 1. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі
 2. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
 3. Копія (копії) документа (документів) про освіту.
 4. Заповнена особова картка державного службовця встановленого зразка.
 5. Електронна декларація кандидата на посаду, за 2016 рік.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

 Документи приймаються за адресою: Вінницька обл.,  м. Немирів

вул. Гімназійна, буд.19 Управління соціального захисту населення  Немирівської районної державної адміністрації тел. 2-12-84


ОГОЛОШЕННЯ

  Розпорядженням голови райдержадміністрації від 11 серпня 2016 року №62-рк оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника загального відділу апарату Немирівської районної державної адміністрації (скачати)

 

  Інформація оприлюднена на сайті Національного агентства України з питань державної служби за посиланням (скачати) (http://nads.gov.ua/page/vinnycka-oblast)

 

  Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії "Б" - начальника загального відділу апарату Немирівської районної державної адміністрації (скачати)


 ЗАКОН УКРАЇНИ "Про державну службу"


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА від 25 березня 2016 р. № 246

 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби"


Конкурс «Заклад дружній до людей»

   Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» оголошує обласний конкурс «Заклад дружній до людей», який проводиться в рамках проекту «Доступність для всіх» з метою виявлення найбільш «доступного» закладу Вінниччини для осіб з інвалідністю.

  У конкурсі можуть брати участь будь-які установи та заклади від приватних до державних.

Заявки на участь приймаються до 30 серпня 2016 року включно (https://goo.gl/forms/9jFjDILVSk4hyzyq1).

  Представлення результатів конкурсу відбудеться у вересні 2016 року. Переможців буде відзначено спеціальним дипломом «Вінничани рекомендують».

  Оцінка комплексної доступності об’єкта складається відповідно наступних критеріїв:

– оцінка доступності об’єкта для всіх категорій осіб з інвалідністю і МГН відповідно до ДБН В.2.2-17:2006 «Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення»;

– ступінь комфорту для мам з немовлятами та осіб, які переміщуються за допомогою візочків (наявність кімнати відпочинку, кімнати для пеленання та годування дитини тощо).

Контакти: моб. (066) 284 46 87 (Людмила Нецкіна).

  Детальніше про конкурс «Заклад дружній до людей» можна дізнатися на офіційній веб-сторінці громадської організації «Гармонія» (http://harmonia.co.ua).


ОГОЛОШЕННЯ

 про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету

   Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації оголошено з 1 квітня 2016 року Конкурс програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів Вінницького обласного бюджету. Прийом конкурсних пропозицій триватиме до 1 жовтня 2016 року включно за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14, кім. 414).

  Контактний телефон та електронна скринька: (0432) 56-19-57, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (у темі листування вказати: «Конкурс проектів ІГС 2017»).

  Детальніше про Конкурс можна дізнатися на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у рубриці «Громадянське суспільство», підрубриці «Фінансова підтримка ІГС».

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації


Оголошення Про проведення конкурсу з надання послуг з перевезення ТПВ на території смт Брацлав

1.Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Брацлавська селищна рада, 22870, смт Брацлав, вул. Незалежності (Енгельса), 30.

 1. Підстава для проведення конкурсу: рішення 7 сесії 7 скликання Брацлавської селищної ради від 15 червня 2016 року № 170.
 2. Місце і час проведення конкурсу: Виконавчий комітет Брацлавської селищної ради, 22870, смт Брацлав, вул. Незалежності (Енгельса), 30.

  Дата проведення конкурсу – 06.09.2016 року 10 годин 00 хвилин. Прізвище, посада та номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами конкурсу: Марчук А О. – заступник селищного голови, тел. 51 4 42, 097 465 53 43.

 1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу
 • Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб – підприємців.
 • Наявність матеріально-технічної бази для збирання та перевезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території селища.
 • Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для надання послуги з збирання та вивезення твердих побутових відходів.
 • Вартість послуги з вивезення побутових відходів.
 • Досвід роботи з надання послуги.
 • Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.
 1. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:
 • площа селища – 2531,40 га.
 • установи, підприємства, організації та інші об’єкти утворення твердих побутових відходів
 • багатоквартирні житлові будинки;
 • будинки приватного сектору;
 • вулиці, провулки, площі, сквери, місця відпочинку селища;
 • відстань від межі міста до полігону ММВ – 2 км.

    Характеристика під’їзних шляхів: асфальтно-бетонні, ґрунтові.

 1. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою до виконавчого комітету Брацлавської селищної ради, 22870, смт Брацлав, вул. Незалежності (Енгельса), 30. Кінцевий термін подання  -  12 годин 00 хвилин 31.08.2016 року.

  У разі надсилання конкурсної пропозиції поштою, в конверті з описом повинна міститися окремо заява, документація та окремо запечатаний і скріплений печаткою учасника конверт з конкурсною пропозицією.

 1. Місце і способи отримання конкурсної документації: Виконавчий комітет Брацлавської селищної ради, 22870, смт Брацлав, вул. Незалежності (Енгельса), 30, протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі, особисто або надсилається поштою.
 2. Перелік документів, які подаються учасником конкурсу для підтвердження відповідності учасника встановленим кваліфікаційним вимогам:
 • заяву на участь у конкурсі;
 • витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України із зазначенням видів діяльності підприємства або свідоцтво про державну реєстрацію підприємства;
 • копію Статуту підприємства;
 • фінансову звітність підприємства за останній звітний період;
 • довідку з податкової служби про відсутність боргових зобов’язань, дійсна на день проведення конкурсу;
 • інформацію про обсяги надання послуг зі збирання та перевезення твердих побутових відходів за останній рік та досвід роботи з надання послуг з перевезення побутових відходів;
 • інша інформація, яка подається за бажанням учасника конкурсу і характеризує здатність підприємства надавати якісні послуги з вивезення твердих побутових відходів (впровадження роздільного збору, інформація про наявність на підприємстві диспетчерської служби тощо).

  Усі документи, які надані для участі у конкурсі, мають бути підписані уповноваженою особою та завірені печаткою підприємства та подаються претендентом у закритому конверті (пакеті), з поміткою «Заява на участь у конкурсі» .

 1. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

10.Роз’яснення щодо оформлення документів для участі в конкурсі, детальної інформації про характеристики об’єкта конкурсу можна отримати в робочі дні з 8-00 до 12-00 та з 13-00 до 17-00  за адресою:

  Виконавчий комітет Брацлавської селищної ради, 22870, смт Брацлав, вул. Незалежності (Енгельса), 30.

 Прізвище, посада та номер телефону особи, в якої можна ознайомити­ся з умовами конкурсу: Марчук А. О. - заступник селищного голови,
тел.51-4-42, 097 465 5343.Оголошується конкурс на право здійснення перевезення пасажирівна приміських  внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування

Перелік об'єктів конкурсу

 

ЗАТВЕРДЖЕНО Розпоряденням голови районної державної адміністрації № 181 від 27 липня 2016 року

 

  Немирівська районна державна адміністрація, як організатор на 12 вересня 2016 року оголошує конкурс на право здійснення перевезення пасажирів на приміських  внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі  за такими об'єктами конкурсу:

 

Об'єкт конкурсу

Коротка характеристика об'єкта конкурсу

Особливості періодичності перевезень

 

найменування маршруту

К - ть оборотних рейсів

час відправлення з кінцевих пунктів

протяжність, км

 
 

12

Немирів АС - Ковалівка

9

6-50,8-00,9-20,12-20,14-20,15-40,17-10,19-40,21-00 7-25,8-40,10-00,13-40,15-00,16-40,17-50,20-10,21-40.

14

виконується щоденно

 

13

Немирів АС - Коровайна ч/з Кірове

7

6-50, 8-50, 10-30,11-30,14-50,16-10,16-50. 7-15,9-10,10-50,11-55,15-15,16-30,17-15

12/9/11/14

виконується щоденно

 

14

Немирів АС - Велика Бушинка

7

6-40,7-25,8-05,10-15,14-50,16-10,17-10  7-05, 7-45,8-25,10-40,15-10,16-40,17-30

6

виконується щоденно

 

1. Необхідну інформацію про об'єкти конкурсу, умови конкурсу, бланки документів для участі у конкурсі можна отримати за адресою: м. Немирів, вул. Горького, 84   сектор розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Немирівської райдержадміністрації, тел.: 2-09-68, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з 8 год. 00 хв.  до 17 год. 00 хв. з понеділка по п’ятницю                                                                                                                                                                                                               

 

2.  Кінцевий строк приймання документів для у часті у конкурсі: документи на участь у конкурсі приймаються до 26 серпня 2016 року  включно за адресою: м. Немирів, вул.Горького, 84, 22800  сектор розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства Немирівської райдержадміністрації. Засідання конкурсного комітету відбудеться 12 вересня  2016 року о 10 год. 00 хв., за адресою: м. Немирів, вул. Горького, 84.

 
 

 

ОГОЛОШЕННЯ

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 27 вересня  2017 року № 67-рк оголошено конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору містобудування та архітектури  Немирівської районної державної адміністрації.

Інформація оприлюднена на сайті Національного агентства України з питань державної служби

за посиланням (http://nads.gov.ua/page/vakansiyi)

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії "Б" - завідувача сектору містобудування та архітектури Немирівської районної державної адміністрації.


 

ОГОЛОШЕННЯ

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 22 вересня  2017 року  № 66-рк оголошено конкурс на заміщення вакантної посади начальника служби у справах дітей  Немирівської районної державної адміністрації.

Інформація оприлюднена на сайті Національного агентства України з питань державної служби

за посиланням (http://nads.gov.ua/page/vakansiyi)

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії "Б" - начальника  служби у справах дітей Немирівської районної державної адміністрації.

Затверджено

        Розпорядженням голови

 районної державної адміністрації

                                                              від  27 вересня   2017 року № 67-рк                            

 

УМОВИ

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" – завідувача сектору містобудування та архітектури  Немирівської районної державної адміністрації  Вінницької області

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

         - завідувач сектору містобудування та архітектури Немирівської районної державної адміністрації Вінницької області забезпечує реалізацію державної політики у сфері містобудування та архітектури на території району;

      - бере участь у реалізації державних і бюджетних програм з питань: будівництва, зокрема розгортання будівництва доступного житла, молодіжного житлового будівництва, пільгового кредитування індивідуальних сільських забудовників, будівництва житла для окремих категорій громадян, реалізації проектів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури (у разі визначення структурного підрозділу розпорядником коштів за програмою);

- здійснює керівництво  діяльністю  сектору,  несе  персональну відповідальність   перед  головою  районної  держадміністрації  за виконання покладених на сектор завдань;

- розподіляє обов’язки між працівниками сектору в межах повноважень, покладених на сектор; 

- розпоряджається коштами, передбаченими у районному  бюджеті  за цільовими програмами на  розвиток  містобудування  та  несе персональну відповідальність за їх цільове використання;

- видає у  межах  своєї  компетенції  накази,   організовує   і контролює їх виконання;

- має право  бути  присутнім  на  засіданнях  органів місцевого самоврядування та бути вислуханим з  питань,  що  стосуються  його компетенції;

        - подає на затвердження голові районної державної адміністрації положення про структурний підрозділ;

        - затверджує посадові інструкції працівників структурного підрозділу;

        - планує роботу структурного підрозділу, вносить пропозиції щодо формування планів роботи місцевої держадміністрації;

       - вживає заходів до удосконалення організації та підвищення ефективності роботи структурного підрозділу;

       - звітує перед головою місцевої держадміністрації про виконання покладених на структурний підрозділ завдань та затверджених планів роботи;

      - видає у межах своїх повноважень накази, організовує контроль за їх виконанням;

        - подає на затвердження голови місцевої держадміністрації проекти кошторису та штатного розпису структурного підрозділу в межах визначеної граничної чисельності та фонду оплати праці його працівників;

        - організовує роботу з підвищення рівня професійної компетентності державних службовців структурного підрозділу;

        - подає голові місцевої держадміністрації пропозиції щодо:

        - призначення на посаду та звільнення з посади у порядку, передбаченому законодавством про державну службу, державних службовців структурного підрозділу, присвоєння їм рангів державних службовців, їх заохочення;

        - проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень структурного підрозділу;

       - забезпечує дотримання працівниками структурного підрозділу правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни;

  - здійснює інші повноваження, визначені законом.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад –  4300  грн.,  надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці - премія

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копії документів про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

7. Електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби, до 12 жовтня 2017 року

Документи приймаються за адресою:

 Вінницька обл.,  м. Немирів

вул. Горького,84  Немирівська районна державна адміністрація.

Дата, час і місце проведення конкурсу

18 жовтня  2017 року о 10 год.  за адресою 22800 Вінницька обл.,  м. Немирів вул. Горького,84  Немирівська районна державна адміністрація

Прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

ОЦУПОК Олеся Олександрівна,

тел. (04331) 2 25 77

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

вища освіта архітектурного  спрямування  за освітнім ступенем магістра

2

Досвід роботи

на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року та стаж організаційної і професійної роботи за фахом  у  сфері  містобудування  та  архітектури не менше 5 років

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною  мовою.

 

 

 

Професійна компетентність

1

Управлінські та технічні знання

правила ділового етикету та ділової мови, користування ПК (MS Office, Outlook Express, Internet).

2

Лідерство

1)ведення ділових переговорів;

2)досягнення кінцевих результатів.

3

Прийняття ефективних рішень

1) встановлення цілей, пріоритетів та орієнтирів.

4

Комунікація та взаємодія

1) співпраця та налагодження партнерської взаємодії .

5

Управління організацією роботи та персоналом

1) організація і контроль роботи;

2) управління проектами.

6

Особистісні компетенції

1)орієнтація на обслуговування;

2)вміння працювати в стресових ситуаціях.

Професійні знання

1

Знання законодавства

Конституція України;
Закон України "Про державну службу";
Закон України "Про запобігання корупції".

2

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції

Земельний кодекс України, Закон України "Про місцеві державні адміністрації",  Закон України " Про  основи містобудування",  Закон України "Про регулювання  містобудівної діяльності", Закон України "Про      архітектурну діяльність", Закон України "Про відповідальність за правопорушення у сфері  містобудівної діяльності",інші нормативно-правові акти, у  сфері містобудування та архітектури; Інструкція з діловодства районної державної адміністрації; регламент  районної державної адміністрації.

 

 

 

             Затверджено

        Розпорядженням голови

 районної державної адміністрації

                                                                                                                                                  від  22 вересня  2017 року № 66-рк      

    Умови

проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" – начальника  служби у справах дітей  Немирівської районної державної адміністрації  Вінницької області

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

1.  Реалізовує державну  політику  з питань    соціального    захисту    дітей,   запобігання   дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;

    2. Організовує і проводить спільно з відповідними органами заходи щодо запобігання дитячої бездоглядності і  правопорушень серед дітей;

    3. Здійснює прийом неповнолітніх, їх батьків та усиновителів опікунів/ піклувальників, розглядає їх заяви.

    4. Сприяє  усиновленню,  влаштуванню  дітей-сиріт  та  дітей, позбавлених батьківського піклування,  під опіку,  піклування,  до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей;

    5.  Здійснює контроль за умовами утримання і виховання дітей у спеціальних   виховних   установах,  дітей-сиріт  та  дітей, позбавлених   батьківського   піклування,   у   сім'ях   опікунів, піклувальників, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім'ях;

 6. Здійснює керівництво діяльністю служби у справах дітей райдержадміністрації, несе персональну відповідальність за виконання покладених на неї завдань, а також за роботу підпорядкованих службі закладів;

7. Призначає на посаду і звільняє з посади працівників служби у справах дітей райдержадміністрації відповідно до законодавства;

8. Видає в межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання;

9. Подає на затвердження голові райдержадміністрації кошторис та штатний розпис в межах граничної чисельності та фонду оплати праці працівників;

10. Затверджує положення про структурні підрозділи і функціональні обов’язки працівників служби у справах дітей райдержадміністрації.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад –  5 000  грн.,  надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці - премія

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копії документів про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

7. Електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби, до 9 жовтня 2017 року

Документи приймаються за адресою:

 Вінницька обл.,  м. Немирів

вул. Горького,84  Немирівська районна державна адміністрація.

 

Дата, час і місце проведення конкурсу

12 жовтня  2017 року о 10 год.  за адресою 22800 Вінницька обл.,  м. Немирів вул. Горького,84  Немирівська районна державна адміністрація

Прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

ОЦУПОК Олеся Олександрівна,

тел. (04331) 2 25 77

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем магістра, педагогічного, економічного, юридичного спрямування

2

Досвід роботи

на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною  мовою.

 

Професійна компетентність

1

Управлінські та технічні знання

основи державного управління, правила ділового етикету та ділової мови, користування ПК (MS Office, Outlook Express, Internet).

2

Лідерство

1)ведення ділових переговорів;

2)досягнення кінцевих результатів.

3

Прийняття ефективних рішень

1) вміння вирішувати комплексні завдання.

4

Комунікація та взаємодія

1) вміння ефективної комунікації та публічних виступів .

5

Управління організацією роботи та персоналом

1) організація і контроль роботи;

2) вміння розв'язання конфліктів.

6

Особистісні компетенції

1)вміння працювати в стресових ситуаціях.

Професійні знання

1

Знання законодавства

Конституція України;
Закон України "Про державну службу";
Закон України "Про запобігання корупції".

2

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції

Сімейний кодекс; Закон України "Про місцеві державні адміністрації"; Закон України  "Про попередження насильства в сім’ї"; Закон України "Про охорону дитинства"; Закон України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей"; Закон України "Про соціальну роботу з сім’ям, дітьми та молоддю"; Закон України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" та інші Закони України в галузі опіки, піклування, соціального захисту та влаштування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування; Постанова Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини"; Акти Президента України, постанови та розпорядження Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інші нормативно-правові акти, що регулюють розвиток сфери соціального захисту дітей; Інструкція з діловодства райдержадміністрації; регламент  райдержадміністрації.