З метою недопущення правопорушень у сфері державних закупівель, створення конкурентного середовища, забезпечення раціонального та ефективного використання державних коштів, замовникам та учасникам ринку державних закупівель потрібно постійно підвищувати свій професійний рівень, знання, теоретичний та практичний досвід. У зв’язку із введенням у дію Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015р. участь у торгах здійснюватиметься обов’язково через електронні торговельні майданчики системи ProZorro.

Протягом І півріччя 2017року Тульчинським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області було підписані угоди про співпрацю з об’єднаними територіальними громадами.

07.02.20173 Шпиківською об’єднаною територіальною громадою, 03.03.2017 р. Мельниківською об’єднанню територіальною громадою, 10.03.2017 р. Райгородською , 04.05.2017 р з Ковалівською територіальною громадою та 25.05.2017 р. з Ситковецькою об’єднаною територіальною громадою.

Одним із джерел надходжень до Державного бюджету України є плата за оренду державного майна, частину якої отримує підприємство або організація, чиє майно передається в оренду. Орендодавцями за такими договорами виступають Фонд державного майна України, його регіональні відділення та в окремих випадках державні підприємства і організації. Користування юридичними особами та фізичними особами-підприємцями державним майном, яке обліковується на балансі державних підприємств, організацій, установ, повинно відбуватись за  відповідними угодами оренди.

Запропоновані Кабінетом Міністрів зміни до закону «Про державний бюджет України на 2017 рік» передбачають виділення додаткових 14,1 млрд грн. на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг. Додаткове фінансування в розмірі 100 млн грн. отримає Державна цільова програма енергоефективності. Розширення фінансування енергоефективних заходів сприятиме побудові енергонезалежної держави і зменшенню витрат населення на комунальні послуги.

Завдяки урядовій пропозиції і підтримці Верховної Ради буде розширено доступ громадян до медичних послуг і лікування.  В цьому році на програму "Доступні ліки" буде додатково виділено 200 млн грн.  Програма стартувала з 1 квітня і передбачає відшкодування вартості медпрепаратів (реімбурсацію) для лікування осіб, які страждають на серцево-судинні захворювання, діабет II типу і бронхіальну астму. Додаткових 450 млн грн. отримають регіони у складі медичної субвенції на лікування хворих на ниркову недостатність (гемодіаліз) та діабет.

Тренінг "Врахування Цілей сталого розвитку в страрегіях розвитку територіальних громад"

28 липня 2017 року буде проведено тренінг "Врахування Цілей сталого розвитку в стратегіях розвитку територіальних громад". 17 Цілей сталого розвитку до 2030 року були ухвалені світовими лідерами на історичному Саміті ООН у вересні 2015 року. Виступаючи на Саміті Президент України зазначив:  "Для досягнення Цілей сталого розвитку на національному рівні Україна здійснюватиме нові програми і проекти, які на практиці забезпечать макроекономічну стабільність, екологічний баланс та соціальну згуртованість.

Сьогодні уже видно, як білий день, що вдихнути життя у депресивні територіальні громади району може лише потужний інвестор. Самим їм просто-напросто не викарабкатись. Не спроможні вони самостійно заробити кошти, аби прокласти дорогу з твердим покриттям, провести водогін, зробити вуличне освітлення, утримати школу, та дитсадок, а без усього цього, хіба, то життя. Так собі - існування. Пошуками інвесторів для цих громад і  займається нині предметно районна державна адміністрація.

Одним із основних завдань, які поставлені перед органами Пенсійного фонду України, є підвищення якості обслуговування громадян. Виходячи з цього, Тульчинське об’єднане управління Пенсійного фонду Вінницької області постійно працює у напрямку удосконалення роботи по забезпеченню вільного доступу громадян до об’єктивної і своєчасної інформації стосовно пенсійного забезпечення. Так, 20 липня 2017 відбулася зустріч в Тульчинській районній центральній лікарні поліклінічному відділені.  Під час зустрічі заступник начальника управління А.Авраменко надала  роз’яснення пенсійного законодавства: зокрема по Законопроекту №6614, що передбачає підвищення пенсій з 1 жовтня 2017 року.

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ПРАВОЗАХИСНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ДЖЕРЕЛО НАДІЇ" ПРОВЕДЕ ІНФОРМАЦІЙНИЙ АВТОПРОБІГ

ЗАДЛЯ ПРИВЕРНЕННЯ УВАГИ ДО ПРОБЛЕМИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

В рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби із торгівлею людьми, 28.07.2017 року на території Вінницької області планується проведення інформаційного автопробігу «Правила безпеки – твій рятівний жилет». Маршрут автопробігу охопить міста Вінниця – Липовець – Іллінці – Немирів – Вінниця.

Комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» (код ЕДРПОУ 03327925), яке зареєстровано за юридичною за адресою:    м.Вінниця, Хмельницьке шосе,29 запрошує на роботу працівників за наступними професіями

  

 

 

 

Посада

Заробітна плата

Режим роботи

Кількість вакансій

машиніст екскаватора

6000 грн. •

позмінно

2

|моторист-мастильник

5000 грн.

 

3

токар

5560 грн.

 

4

 слюсар з паливної  апаратури

5000 грн.

 

2

 слюсар-електрик з  ремонту електро­устаткування

5000 грн.

40-год. роб. тиждень/ позмінно

11

слюсар з ремонту автомобілів

5000 грн.

40-год. роб. тиждень/ позмінно

8

слюсар з ремонту рухомого складу

5000 грн.

40-год. роб. тиждень/ позмінно

17

кондуктор громадського транспорту

4800 грн.

позмінно

170

електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній

6000 гри.

позмінно

2

електрозварник ручного зварювання

5000 грн.

позмінно

 

Електромонтер:  контактної мережі;  тягових підстанцій

 

6000 гри. 6000 грш

 

позмінно позмінно

 

3 2

і          " ■      ■     '■.................................................. " '    ■■'"   -------------------------------------------------------------

 коваль

5000 грн;

 

2

монтер колії

6600 грн.

позмінно

6

водій  міського пасажирського автобуса

9500 грн.

позмінно

.          26

водій трамвая {навчання)

7900 гра,.

позмінно

 

47

водій тролейбуса (навчання)

9300 грн.

позмінно

32

 

             

 

Здійснюється офіційне працевлаштування, соціальні гарантії, безкоштовний проїзд в міському громадському транспорті. При необхідності розглядається питання тимчасового проживання. Ранішня і нічна розвозка по місту. Буде розглянуто питання розвозки при працевлаштуванні з одного населеного пункту не менше 10 осіб.

За детальною інформацією звертатись до працівників Немирівського районного центру зайнятості, або за тел. 2-37-55, 2-14-88 або на підприємство.

 

Заступник директора Немирівського РЦЗ                                           С.П. Ратушняк