Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).  

 Дитина навчалася в школі, в травні 2017 року виповнилося 18 років, червень-серпень відсутні доходи з вересня вступила до вищого навчального закладу, отримує стипендію. Як в такому випадку  врахувати доходи?   

 

 

 19 липня 2018 року в залі засідань районної державної адміністрації та районної ради було  проведено   семінар – нараду з начальниками структурних підрозділів, працівниками апарату районної державної адміністрації та працівниками відповідальними за діловодство, юрисконсультами. Відкрив та провів нараду заступник голови Немирівської районної державної адміністрації П.В.Бугаков.

 

Передусім – спокій.  У випадку загрози виникнення підтоплення,   населенню   рекомендується, перш за все, уважно слухати інформацію про надзвичайну ситуацію та інструкції про порядок дій. 

Про ситуацію необхідно попередити сусідів, надати допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку. Дізнатися про місце збору мешканців для евакуації можна буде у місцевих органах державної влади та місцевого самоврядування.

  До Державної служби зайнятості (Центрального апарату) надійшло звернення Товариства з обмеженою відповідальністю «АПБ ТОПАЗ», код ЕДРПОУ 36566856 (адреса: м. Київ, вул. Пріорська, 21), яке виконує загально будівельні роботи по влаштуванню внутрішніх систем опалення, монтажу котелень, індивідуальних теплових пунктів, систем водопостачання і водовідведення та влаштування систем пожежогасіння, щодо потреби у працівниках та надання допомоги у підборі претендентів на вакансії:

  Станом на 17 липня аграрії  Немирівського району, вже зібрали 12700 тонн зерна нового врожаю з 3030 га ( 17,7 % від площі під ранніми зерновими культурами) при врожайності 41,8 ц/га. Зокрема, намолочено: 

– озимого ячменю – 2020 тонн з 529 га при врожайності 38,2 ц/га;

– озимої пшениці – 9450 тонн з 2100 га при врожайності 45,0 ц/га;

 Під головуванням заступника голови Немирівської районної державної адміністрації Бугакова Петра Васильовича 17.07.2018 року проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні комісії розглянуто питання щодо профілактики отруєнь грибами серед населення Немирівського району.

 

  На виконання Обласної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків та попередження торгівлі людьми на період до 2021 року, затвердженої рішенням Вінницької обласної Ради від 20.12.2016 р. № 226 16.07.2018 відбувся семінар на тему «Молодь на шляху до подружнього життя» для молоді району за участю представників Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та громадської організації «Філософія Серця».

  Вірність цього вислову підтвердили найновіші наукові дослідження. Вчені дійшли висновку, що їжа найдивовижнішим чином впливає на наші розумові процеси. Від того, що ми з'їли, залежать не тільки наше самопочуття, але також і настрій та ясність мислення. Така залежність здається дивною, але природа сконструювала мозок саме так, і завдяки цьому ми повністю залежимо від їжі.

В зв’язку з проведенням планово-попереджувальних робіт на газорозподільних пунктах сіл Головеньки, Боблів та Сподахи з 9.00 години 17 липня 2018 року буде припинено газопостачання.

Безпека постачання природного газу напряму залежить від належного технічного стану газорозподільних систем.