Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

 17 жовтня 2018 року в приміщенні Немирівської РДА відбулася зустріч фахівців Тульчинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області, управління праці та соціального захисту населення Немирівської  РДА,

В Україні продовжується Міжнародна акція «Запали свічку пам’яті», ініційована Світовим Конгресом Українців і підтримана Міністерством закордонних справ України, Українським інститутом національної пам’яті та Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору».

 УВАГА! Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів!

-Ринок електричної енергії після прийняття Закону України «Про ринок електричної енергії»:

Відповідно до спільного наказу Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 року № 620/378 "Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду" та з метою попередження захворюваності населення 16 жовтня 2018 року прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації № 252 "Про початок опалювального сезону 2018-2019 років".

У ці жовтневі дні з глибоким сумом та світлими спогадами, ми згадуємо знану в районі людину Шпортуна Миколу Федоровича.

14 жовтня минає річниця, як він пішов у вічність. За життя Микола Федорович, був гарним батьком, чоловіком, дідусем. Друзі та знайомі йшли до нього зі своїми проблемами і знали, що він неодмінно допоможе.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 №551«Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян» затверджено новий Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян. 

Білоцерківський національний аграрний університет 08  листопада 2018 року з 10.00 до 16.00  в приміщенні  Білоцерківського  національного аграрного університету (за адресою м. Біла Церква, вул. Соборна площа,8/1) проводить ярмарок вакансій.

«Я українець… Я люблю той народ, до якого належали мої батьки, мої діди, прадіди…. Серед котрого я родився, виріс, мовою котрого я співав… Не бути українцем я не можу так само, як дуб не може переродитись у березу, липа в сосну. Решту своїх сил віддам цілком і безповоротно службі духовним і церковно-релігійним інтересам свого українського народу»…

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності, військових традицій Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві Президентом України у 2014 році було встановлено День захисника України – свято, яке щорічно відзначається 14 жовтня.

 

Шановні жителі району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Захисника України та Дня Українського козацтва!

      Ці дати відзначаються 14 жовтня, у день величного християнського свята - Покрови Пресвятої Богородиці.