Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

Відшкодування в сумі 2,7 млн ​​грн нараховано і сплачено 698 фізичним особам у Вінницькій області за програмою компенсації вартості установок для доїння. За даними Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА

 

23-24 жовтня:    Хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Місцями туман.

Вітер південно-західний, з переходом на південний, 3-8 м/с.

Температура вночі 7-12° тепла, вдень 15-20° тепла.

 

Сьогодні, під головуванням заступника Міністра соціальної політики України Олега Коваля відбулась всеукраїнська селекторна нарада, присвячена підведенню підсумків проведення дитячої оздоровчої кампанії 2019 року.

Участь у селекторі взяли члени центрального міжвідомчого штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей.

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання», користувачі мисливських угідь Вінницької області проводять колективне та облавне полювання на мисливських парнокопитних тварин:

- обласна організація Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР) – з 2 листопада 2019 року;

17 жовтня на засіданні Ради донорів з питань децентралізації в Україні народний депутат, член комісії з питань правової реформи Олександр Корнієнко представив концепцію проекту змін до Конституції в частині територіальної організації влади та місцевого самоврядування.
 

У період з 14 по 21 жовтня 2019 року державні інспектори Вінницького рибоохоронного патруля зафіксували 23 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено 11 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), 11 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), та один – за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП (реалізація заборонених знарядь лову).

ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє, що до 31 грудня 2019 року відтерміновано застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України.

Ці зміни стали чинними завдяки Закону України від 12 вересня 2019 року №73-ІХ

 

Новий тариф АТ «Вінницягаз» на доставку газу дозволить компанії проводити безкоштовну заміну застарілих лічильників газу, створити обмінний фонд лічильників для населення, а також закупити необхідні матеріали для проведення комплексного приладового обстеження та поточного ремонту газових мереж. 
Середній місячний платіж за розподіл природного газу на Вінниччині становитиме близько 122 грн. з ПДВ. 

 Сьогодні кожній людині важливо знати, що саме наявність необхідних років страхового стажу визначає право особи на пенсійне забезпечення. З 1 січня 2019 року для виходу на пенсію у віці 60 років необхідно мати 26 років страхового стажу. Кожного року кількість років страхового стажу, необхідних для призначення  пенсії  за  віком  у  60  років, буде збільшуватися на один рік та з 1 січня 2028 року становитиме не менше 35 років.

20 жовтня Кабінет Міністрів України ухвалив внесену Міністерством соціальної політики постанову щодо спрощення умов призначення житлових субсидій окремим категоріям населення, – повідомила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook.