Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

 Сумні спогади про голодні лихоліття тих років щемливо торкаються сердець кожного з нас. Сьогодні наш обов'язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на українській землі.

 Немирівська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості долучилася до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», ініційованою до проведення у Немирівському районі управлінням соціального захисту Немирівської райдержадміністрації.

26 листопада 2020 року в Немирівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості проведено

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні проходять жалобні заходи, приурочені вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років. Ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу.

 

 Епідемія COVID-19 швидкими темпами розповсюджується як у всьому світі так і в нашій державі. Не стала винятком і наша область та Немирівський район. Так, станом на 25.11.2020р. на Вінниччині зареєстровано 16309 інфікованих осіб, ще 17872 особи – з підозрою на інфікування, видужало 9119 осіб, померли 283 людини. У Немирівському районі 437 осіб інфікованих, 5 чоловік померли.

 Шановні Немирівчани!

Запаліть свічку та поставте її на своє підвіконня 28 листопада 2020 року о 16.00 год. Хай запалена свічка стане пам’яттю про всіх, хто помер під час жахливого, трагічного Голодомору. Просимо в цей день утриматись від проведення розважальних заходів.

 

  Постановою КМУ від 22.07.2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі - постанова №641) визначено перелік протиепідемічних заходів, в тому числі порядок самоізоляції громадян. , що самоізоляція здійснюється з метою запобігання поширенню COVID-19 та зменшення кількості хворих з тяжким перебігом COVID-19

 Ціна природного газу для побутових споживачів ТОВ "Вінницягаз Збут" у грудні 2020 року становитиме 8,85455 грн за м куб. У перерахунку на енергоодиниці це - 0,8369 грн/кВт-год.

Попри початок опалювального сезону і підвищення попиту на газ ,фахівці ТОВ «Вінницягаз Збут» зробили все можливе, аби зберегти ціну газу для побутових споживачів Вінниччини на рівні попереднього місяця.

 У періоди інтенсивного використання обігрівальних приладів небезпека виникнення пожеж набуває особливо загрозливих масштабів. У цей період загибель людей становить понад 70% загальної кількості протягом року. І не остання з причин цих смертей - саме обігрівальні прилади.

Сьогодні 26 листопада 2020 року голова Немирівської районної державної адміністрації Богдан Петрович Урбанський в супроводі головного лікаря П.В.Ткачука черговий раз проінспектував хід проведення ремонтних робіт у інфекційному відділенні лікарні, де планується можливість розміщення хворих на COVID-19 з індивідуальним підключенням до кисню.