Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

Заступник голови районної державної адміністрації Олександр Яхно та начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Віктор Стрельчук 22 вересня 2020 року відвідали міст, який розташований між селами Семенки та Нижча Кропивна Немирівського району через річку Південний Буг.

 Понад 2 000 споживачів газу Вінниччини придбали майже 2 млн кубометрів газу на опалювальний сезон в рамках акції "Твоя енергонезалежність".

«За підсумками другого етапу акції «Твоя енергонезалжність», найбільше блакитного палива споживачі купили саме за ціною 4,99 грн. Цією пропозицією скористалось 1 179 жителів області, зарезервувавши понад 1 млн кубометрів газу»,- наголошує директор ТОВ "Вінницягаз Збут" Василь Сопільник.

 Сьогодні, 22 вересня, на Немирівщинні відзначили «День партизанської слави» - свято героїчного подвигу партизан і підпільників Другої світової війни. Партизанський рух був масовим виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців, самовіддана боротьба яких за свободу вважається одним із важливих чинників перемоги над ворогом.

 

 Дорогі ветерани Другої світової війни, шановні учасники партизанського й підпільного руху!

Щорічно 22 вересня, у цей славетний день, ми вшановуємо учасників партизанського руху, тих, хто наближав Велику Перемогу, проводячи героїчну боротьбу у ворожому тилу. Мужнiсть, вiдвaгa тa геpоїзм колишнiх пiдпiльникiв i пapтизaнiв – зaхисникiв piдної землi, якi вибоpювaли пpaво нaшого нapоду нa миp i свободу, pятувaли кpaїну i свiт вiд нaцизму – нaзaвжди зaкapбувaлися в пaм’ятi пpийдешнiх поколiнь.

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 17.02.2020 №6698/0/1-20 Пенсійним фондом спільно з соціальними партнерами проводилась роз’яснювальна робота серед роботодавців нашого району щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин. На сьогодні органами Пенсійного фонду у взаємодії з Державною службою України з питань праці продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота з питань недопущення використання незадекларованої праці.

 Щиро вітаю усіх, хто пов’язав свою долю з лісом, примноженням та використанням його невичерпних ресурсів, з професійним святом – Днем працівника лісу.

Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, адже ліс – це неоціненне багатство країни, витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення.

Якщо ви роботодавець і у вас постало питання де знайти працівників і з чого почати?

Ну що ж, тут є, як мінімум, два варіанти. Це може бути самостійний пошук або за допомогою посередницьких структур. До останніх належить і державна служба зайнятості. Якщо ви обираєте перший варіант, то вам доведеться зробити принаймні три кроки. Крок перший – розповсюдження інформації про вакансію серед найширшого кола шукачів

 В рамках реалізації пілотного проекту монетизації одноразової допомоги «пакунок малюка» за пропозицією Мінсоцполітики запроваджено інтернет-платформу, де в першу чергу вітчизняним виробникам надано можливість розмістити дитячі товари та «пакунок малюка» у натуральній формі.