Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

 Сучасний світ неможливо уявити без прав людини, які основані на принципах свободи, рівності, справедливості і які носять універсальний характер, які є необхідними умовами життя людини в цивілізованому суспільстві і мають бути безумно визнані та охоронювані державою. 

 

Шановні громадяни Немирівського району, просимо звернути увагу на те, що: начальником Відділу у Немирівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області КОРОСТЕНЬ Юлією Петрівною буде проводитись особистий виїзний прийом громадян 11 грудня 2018 року з 10.00 до 12.00 год в приміщенні Муховецької сільської ради Немирівського району;

 6 грудня, в облдержадміністрації відбулась Рада Регіонального розвитку області. Участь у роботі засідання взяли керівники області та міста, районів, об’єднаних територіальних громад, управлінь, установ та організацій, голови депутатських фракцій обласної Ради всього понад 200 осіб. Раду Регіонального розвитку Вінниччини проведено за дорученням Президента України Петра Порошенка. 

З метою вивчення доцільності реалізації права оренди земельних ділянок водного фонду з водними об’єктами на земельних торгах, відділом агропромислового розвитку районної державної адміністрації проведено обстеження двох водних об’єктів в селах Мухівці, Гостинне та Кудлаї на наявність та стан водного об’єкта, способу  його наповнення, придатності для здійснення рибогосподарської діяльності, стан та правовий статус гідротехнічних споруд.

Закінчилась чергова нарада з приводу використання бюджетних коштів, а саме, проведення державних закупівель через систему Prozorro, яку проводив перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Петрович Урбанський.

  У нараді брали участь: бухгалтер Немирівської центральної районної лікарні С. М. Сидоренко, бухгалтер комунального некомерційного підприємства «Центр ПМСД Немирівської районної ради» Ю. М. Донець,

Вогнегасник є основним і найпоширенішим протипожежним засобом. За правилами безпеки, вогнегасники повинні знаходитися в кожному місці масового скупчення людей – державні та приватні організації, заклади громадського харчування, клуби, кінотеатри і т. д. загалом, в будь-якому місці, де є хоча б мінімальна можливість виникнення пожежі, необхідно передбачити наявність вогнегасника.

 

 

 

Освітній заклад (заклад дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти) є об'єктом підвищеної небезпеки у зв'язку з масовою присутністю людей на обмеженій території.
З метою попередження та припинення можливості здійснення терористичного акту, в навчально-виховний процес закладу вводиться комплекс організаціійно профілактичних заходів, якій містить :

Не торкатися до виявленого підозрілого  предмета, не підходити й не пересувати його.

Утримуватися від куріння, використання засобів радіозв’язку, у  тому числі й мобільного, поблизу даного предмета.

Не робити самостійних дій із підозрілими   предметами.

Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Висловлюємо Вам велику вдячність за Вашу наполегливу і самовіддану працю, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активну громадську позицію.

 

5 грудня в Немирівському районі відбулись заходи до Дня місцевого самоврядування, які проходили на території Мельниківської об’єднаної територіальної громади. Саме сюди були запрошені голови райдержадміністрації та районної ради їх заступники , керівники структурних підрозділів райдержадміністрації  та районних служб,  голови ОТГ та сільських рад району.