Налаштування відображення

Розмір шрифту:
Колір сайту
Зображення

Параметри

Звичайна версія

 Увага! Навчання!!

ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ОДЕСЬКИЙ

ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ»

запрошує на навчання із числа безробітних, які знаходяться на обліку у службі зайнятості. Також є можливість направлення слухачів на навчання на контрактній основі за рахунок коштів фізичних осіб та підприємців:

Коронавірус вперше виявлено у–39 осіб: м. Вінниця – 16 Шаргородський район- – 10 Тиврівський район – 9 Бершадський район – 1 Вінницький район – 1 Тульчинський район – 1 Немирівський район – 1

Одужали 1485, у т.ч.121 дитина. На сьогодні хворіє 541 особа, у т.ч. 58 дітей. На стаціонарі – 85 осіб, у т.ч. 1 дитини.

 

 Бути батьками це не лише народити дитину, але й відповідати за неї. Дитина в жодному разі не є власністю батьків.

На законодавчому рівні відповідальність батьків передбачена у Сімейному кодексі України, Законом України «Про освіту», Кодексом про адміністративні правопорушення України та Кримінальним кодексом.

У зв'язку з карантином, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020 р. – розпорядження Уряду №179-р від 26.02.2020 року (зі змінами від 15.04.2020).

 

 Коронавірус вперше виявлено у – 19 осіб: м. Вінниця – 9 Немирівський район – 3 Козятинський район – 2 Тиврівський район – 2 Погребищенський район – 1 Ямпільський район – 1 Шаргородський район- – 1

Одужали 1444, у т.ч. 117 дітей. На сьогодні хворіє 543 особи, у т.ч. 58 дітей.

 

 Карантин та поширення #коронавірусу, добре демонструють, хто чого вартий. Одні люди допомагають тим, хто їх оточує, інші намагаються їх ошукати. На жаль, навіть зараз шахраї не збавили оберти.

Шахраї масово розсилають SMS від імені банків, Нацбанку чи Кабміну із пропозицією отримати нібито «державну допомогу».

Відбулось чергове засідання комісії при Немирівській районній державній адміністрації, з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидії на ЖКП, СГТП та справ, щодо внесення Інформації про пільговиків до Єдиного державного автоматизованого реєстру за фактичним місцем проживання.

 

Сьогодні голова Немирівської райдержадміністрації Урбанський Богдан Петрович, а також його заступник Яхно Олександр Михайлович та керівник апарату райдержадміністрації Олена Футуймас відвідали та провели моніторинг роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Немирівської районної ради.

 

 Під керівництвом заступника голови Немирівської районної державної адміністрації Яхна Олександра Михайловича 8 липня проведено засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На комісії прийнято ряд рішень, зокрема, щодо уточнення режиму роботи Центру надання адміністративних послуг Немирівської районної державної адміністрації.

 08 липня 2020 року відбулася чергова нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Немирівського району, працівниками відділу освіти, яку провела начальник відділу освіти Чега В.А.

Чега Валентина Анатоліївна основну увагу зосередила на особливостях початку нового 2020 – 2021 навчального року. Розробляються вимоги для роботи шкіл в умовах пандемії - правила дезінфекції,