АТ «Вінницягаз» закликає усіх споживачів природного газу пам’ятати та дотримуватися правил безпеки під час використання газу в побуті. За десять місяців поточного року через необережне поводження з газом та газовими приладами на Вінниччині сталися майже 30 пожеж, три особи загинули.

Щоб уникнути нещасних випадків та аварійних ситуацій при користуванні блакитним паливом, дотримуйтесь наступних правил безпеки:

• Перевіряйте тягу в димових та вентиляційних каналах перед увімкненням газових приладів.

 Йод — це мікроелемент, потрібний організму для створення гормонів щитоподібної залози, яка регулює наш метаболізм. Йод необхідний людині протягом усього життя. Нестача йоду в організмі призводить до затримки росту у дітей, порушення інтелектуальної активності, розвитку та обміну речовин.

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області спільно з Департаментом цивільного захисту Вінницької облдержадміністрації закликає громадян, особливо – водіїв автотранспорту, бути пильними під час туману. Туман - це природне явище, що досить часто спостерігається восени.

 Відвідування дитячого садка є досить важливим кроком для дитини. У дитячому садку дитина має можливість зростати соціально та емоційно. Її здатність мислити, використовувати і розпізнавати мову, прекрасні моторні навички будуть розвиватися в процесі гри, мистецтва, танцю, музики, руху і взаємодії з іншими людьми. У дітей будується впевненість в собі, вони навчаються бути творчими, розвивають здібності, які допомагають їм для читання, письма та математики.

 Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Сьогодні на сервісі доступна інформація про 1200 послуг — місце, строки, вартість, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Інформація постійно оновлюється і невдовзі на портал буде перенесено 100% державних послуг в Україні.

Послуги розподілено за 17 категоріями залежно від сфери діяльності та 36 життєвими подіями. Придбати нерухомість, змінити місце прописки чи відкрити бізнес — усю необхідну інформацію щодо офіційних реєстрацій та отримання необхідних послуг можна легко знайти на Гіді.

 Щороку в осінньо-зимовий період реєструється зростання захворюваності населення гострими респіраторно-вірусними інфекціями та грипом. Так, за 9 місяців 2020 року на грип захворіли 13 мешканців Немирівського району, в той час як за весь минулий 2019 рік - лише троє осіб. Хворіють грипом люди різного віку і статі.

З метою збереження водних біоресурсів у зимовий період, Управлінням Держрибагентства у Вінницькій області видано наказ від 19.10.2020 № 89-О «Про встановлення заборони вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у водоймах Вінницької області протягом 2020-2021 років». Відповідно до наказу, риболовля у заборонений період дозволена на ділянках для любительського рибальства поза межами зимувальних ям.

 Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства Немирівського району!

Вітаю Вас з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника! Ваша робота має виняткове значення! Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб громадян, економіки, соціальної сфери району.

 Шановні виборці – жителі Немирівщини!

25 жовтня кожна громада буде обирати для себе владу на місцях, якій довірить управління громадами району на найближчі роки. Закликаю кожного з вас виконати громадянський обов’язок – прийти 25 жовтня на свою виборчу дільницю і проголосувати за тих кандидатів, які, на ваше переконання, зможуть захистити інтереси громади, забезпечити її духовний та економічний розвиток.

 Щороку 24 жовтня відзначають Всесвітній день боротьби з поліомієлітом (World Polio Day). Цей день заснований за ініціативи міжнародної організації Rotary International, щоб привернути увагу світової спільноти до проблеми захворювання на поліомієліт, який можна попередити за допомогою вакцинації.