Впродовж  3-го тижня ( з 10 по17 січня ) 2020 року за оперативними даними в районі захворіли на ГРЗ  228  осіб.

   Рівень захворюваності склав  447,0 вип. на 100 тис. нас. Серед захворілих 111  дітей, що становить 1300,8,1 вип. на 100 тис. дитячого населення.

16 січня 2020 року під головуванням начальника Вінницького ОУЛМГ Бондаря А.О. відбулося засідання колегії обласного управління лісового та мисливського господарства, на якому кожному держлісгоспу доведено завдання, поставлені перед лісівниками держави Президентом України, Кабінетом Міністрів України.

 

Національне агентство повідомляє про набуття чинності нової редакції Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженої наказом Національного агентства від 12 грудня 2019 року № 168/19.

Президент обговорив з народними депутатами питання реформи децентралізації

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою та заступниками голови фракції політичної партії «Слуга Народу», яка становить парламентську більшість у Верховній Раді.

16 січня голова ОДА Владислав Скальський відвідав міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення на кордоні з Республікою Молдова «Могилів-Подільський», а також ознайомився з роботою Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова.

 Сьогодні, 16 січня, в Україні відзначають День пам’яті «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Протягом 242 днів з неймовірною стійкістю, відвагою та незламністю українські військовослужбовці, добровольці, медики та волонтери тримали оборону ДАПу.

«Кіборгами» нескорених українців назвав сам ворог. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА започаткував флешмоб під назвою «Ми – українці», присвячений Дню Соборності України. У відеозверненні, оприлюдненому на YouTubeта у мережі «Facebook», співробітники Департаменту розповідають, що для кожного з них означає «Соборність», пропонуючи долучитись до челенджу через призму свого власного бачення.

Президент Володимир Зеленський зустрівся з родичами українських громадян, які загинули внаслідок катастрофи літака компанії «Міжнародні авіалінії України» в Ісламській Республіці Іран.

Глава держави повідомив, що в Ірані наразі перебувають 10 українських фахівців, які працюють над ідентифікацією та поверненням тіл загиблих в Україну.

Відбулось  чергове засідання комісії  при Немирівській районній державній адміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, субсидії на ЖКП. Комісією розглянуто 7 заява громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з дітьми, 5 заяв з питань призначення субсидії на ЖКП,  1 заяв для призначення субсидії на житлово-комунальні послуги з урахуванням понаднормової площі.