Незабаром українців очікує третє і завершальне велике свято різдвяно -новорічного циклу – Хрещення Господнє. У цей день прихожани святять воду, яка зберігає свої цілющі властивості протягом року, а також пірнають в ополонку. Але до купання на Водохреща треба ретельно підготуватися й дотримуватись усіх правил безпеки, оскільки для організму подібні процедури – це величезний стрес.

 Україна 16 січня вшановує пам'ять «кіборгів», які загинули внаслідок підриву терміналу донецького аеропорту в січні 2015 року. Героїчна оборона летовища тривала 242 дні. Бої за встановлення контролю над летовищем донецького Міжнародного аеропорту імені Сергія Прокоф'єва, яке мало стратегічне значення, тривали між українськими силовиками і незаконними збройними формуваннями з 26 травня 2014 року до 21 січня 2015 року.

Сфера обслуговування в Україні переходить на державну мову з 16 січня 2021 року. Цього дня набирає чинності стаття 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.

 У зв’язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої населених пунктів України, повідомляємо реквізити діючих рахунків, відкритих на балансі Державної казначейської служби України, для зарахування надходжень до державного бюджету за наступними кодами класифікації доходів бюджету:

24140500 „Збір з операцій придбавання (купівлі-продажу) нерухомого майна”

 У зв'язку із зниженням температури повітря, з метою запобігання переохолодженням та обмороженням людей, у Вінницькій області розгорнуто пункти обігріву. Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території Вінницької області Місце розташування Адреса У випадку значного зниження температурних показників повітря, будуть розгорнуті мобільні пункти обігріву із зазначенням їх місцезнаходження.

 Нагадуємо, що з 8 по 24 січня 2021 року в Україні постановою Кабінету міністрів України № 1236 від 09.12.2020р. введенно локдаун. Відповідно до ухваленої урядом постанови, у період дії карантину на території України забороняється перебувати в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

 В останні роки відмічається складна епізоотична ситуація щодо грипу птиці в країнах Європи, що межують з Україною. У новому тисячолітті хвороба стала однією з основних причин занепокоєння ветеринарних і медичних фахівців усього світу. Особливе місце грип займає як транс видовий патоген (можливість вірусів долати міжвидовий бар’єр),

З 1 січня в Україні вступив в дію новий Санітарний регламент для закладів середньої освіти. Вимоги цього Санітарного регламенту обов’язкові для врахування при влаштуванні і обладнанні приміщень всіх типів закладів загальної середньої освіти, що будуються та експлуатуються.

У новому документі містяться санітарно-гігієнічні норми щодо облаштування території школи,

 ДО УВАГИ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ! Відповідно до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню ( ЗАТВЕРДЖЕНО Наказом Міністерства соціальної політики України 23 листопада 2018 року № 1763)

За словами керівника регіону, сьогодні Президент України Володимир Зеленський зібрав на енергетичну нараду Кабінет Міністрів, представників НКРЕКП, очільника НАК «Нафтогаз України» та фахівців у галузі економіки, електро- та газової енергетики, щоб вирішити питання із зависокими цінами на газ для українців.