Заступник голови районної державної адміністрації  Бугаков Петро Васильович 9 березня 2017 року провів виїзний прийом громадян на території Боблівської сільської ради.

На зустріч із заступником голови  райдержадміністрації прийшли 13 чоловік. На особистому  виїзному прийомі, громадяни  піднімали питання об’єднання територіальних громад, роботи сімейного лікаря, врегулювання графіку зупинок шкільного автобуса по селу Боблів, нарахування та виплати субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, питання доступності інвалідів до об’єктів соціальної сфери, забезпечення безкоштовним житлом сім’ї інвалідів І групи тощо.

За результатами розгляду звернень громадян заступник голови районної державної адміністрації Петро Бугаков дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, до компетенції яких належить вирішення поставлених питань та провів роз’яснювально - консультативну бесіду з громадянами по турбуючи питаннях.

Відділ організаційний та роботи з громадянами