15.03.2017 року   голова районної державної адміністрації Погорелюк Юрій Миколайович  провів виїзний  прийом громадян   на території  Новоселівської сільської ради.

На особистому  виїзному прийомі громадяни  піднімали питання ремонту центральної дороги та дороги до с.Глинське, заборони руху важковагових вантажних машини центральною дорогою, так як вони руйнують дорогу.

Найбільше жителів громади  хвилювали питання будівництва курників від ТМ «Наша ряба» біля с.Глинське та збільшення рейсів автобуса Немирів – Новоселівка. Зараз до села автобус їздить тільки один раз у вівторок, а жителі бажають, щоб було хоч би два рейси: у п’ятницю та неділю.

Виїзний прийом громадян  проходив за участю голови районної ради Укринського С.В.

На  поставлені питання громадяни отримали відповідні роз’яснення, на ряд питань голова райдержадміністрації дав відповідні доручення розглянути та дати відповідь керівникам відповідних підрозділів райдержадміністрації.

Також голова районної державної адміністрації Юрій Погорелюк та голова районної ради Сергій Укринський поспілкувались з Новоселівським сільським головою Матюшою З.О. по питаннях соціально-економічного розвитку Новоселівської територіальної громади.

Відділ організаційний та роботи з громадянами